Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerelmes vagyok! Szüz vagyok,...

Szerelmes vagyok! Szüz vagyok, de elakarom vesziteni, de nembiztos h a legmegfelelőbb a partner! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A volt cávómról lenne szó ő 18 éves, én 16 multam!! anno 2 honapot jártunk, szakitottunk, de azot ais jóba vagyunk, de már másképp bezsélünk egymással mint azelőtt, megint mintha minden kezdeni a régi lenni, és találkozni is fogunk, én vele szeretném elveszitenI!! szexuálisan is vonzódtam hozzá, mindig is:) régebben is annyira szerettem, és pettingeltünk sokat és olyna csodás volt vele mindent:) Szóval én ugygondolom h vele szeretném:) mit tanácsoltok?:) előre is köszönöm:)
2008. aug. 9. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítottatok annak oka volt, nem biztos hogy egy újra kezdett kapcsolat jó lesz, főleg ha olyan okból lett vége.Szerintem várj még vele, amíg kiderül mi lesz veletek ne siesd el
2008. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

hát szerintem nem a legjobb ötlet, mert annyira már úgysem fogod szeretni, mint régen..és szerintem az első az szerelemből történjen, ugyanis kihat egész hátralevő életedre...de ha újra találkozgattok, és azt érzed, mint régen, akkor meg csak sok boldogságot tudok kívánni:);)

(bár az esetek többségében nem szokott jól elsülni egy újrakezdett kapcsolat, de vannak kivételek, sok sikert:);))

2008. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2008. aug. 9. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 16 évesen nem feltétlen kell még igyekezned azzal,hogy elveszísd a szüzességet.Ha nem a megfelelő emberrel veszted el,az egy életre meg látszik majd a szexuális szokásaidon,étvágyadon.Lehet,hogy blablának hangzik,de a bizalom a kulcs.Nőként érezned kell,hogy kivel kell elvesztened,hogy ki a tuti,érted??Én 16 évese azt hittem a sexhez nem kell szerelem,tévedtem.Szerintem lesz még rá alkalom,és partner,hogy sexelj.Ne sesd el
2008. aug. 10. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!