Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lehet a baj velem? Mért...

Mi lehet a baj velem? Mért nem tudtam megtenni?

Figyelt kérdés
koncerten voltam és megismerkedtem egy sráccal. behívott a sátrába, én meg bementem vele. tudtam mit akar, bele is mentem a dologba. eléggé belemelegedtünk, de mikor odaértünk, hogy nekem kellett volna csinálni valamit, teljesen bepánikoltam. alatta se volt tul jo- akkor volt az elsö. egyszerüen nem tudtam élvezni. nem volt nállunk gumi, nem igazán számítottam én se, hogy lesz valami, végül ö kinyalt, és jöttem volna én, hogy lecumizzam, de akkor teljesen elfogott a pánik, és egyszerüen nem tudtam mit csinálni, igy hát felöltöztem és ott hagytam, sürü bocsánatkérések közben, amitöl persze komlett idiótának tünhettem. esküszöm nem értem magam, pedig akartam, 21 éves vagyok és már attól félek, hogy soha nem lesz senkivel se semmi mert folyamatosan bepánikolok. nálam fiatalabbak is régebben elvesztették csak nekem nem megy. pedig jó pasi volt meg minden és én teljesen elcsesztem...
2011. jún. 25. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugye nem estél teherbe?

Ja és fel a fejjel még lehet normális kapcsolatod ahol normális pasival normális lesz a szex és élvezni is fogod! ;)

2011. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jah még ezen is pörög az agyam, hogy mi van ha terhes vagyok. ugyanis ez tegnap történt...
2011. jún. 25. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
készülj fel minden esetre de remélem nem okozott ekkora problémát neked. Fiatalnak érzed magad ha jól gondolom az anyaságra meg még a szex-re is.
2011. jún. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mitől esett volna teherbe? A kinyalástól? Mert ha jól értem nem feküdtek le... :D Amúgy ha ez igaz valszeg az a baj, hogy nem olyannal csináltad, akit szeretsz.
2011. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát betette de nem ment el. de tudom hogy attol is teherbe eshetek, ugyanakkor elsöre nagyon ritka, hogy teherbe essen az ember. mindenesetre alig várom, hogy elteljen a hét és csinálhassak egy tesztet...
2011. jún. 26. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!