Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az ujjazást mindig előlről...

Az ujjazást mindig előlről kell elkezdeni, vagy ha egy ujjal már megy, az mondjuk egy hét kihagyás után is fájdalom nélkül fog menni?

Figyelt kérdés
hogy lehet ezt az ujjazós dolgot megkönnyíteni a síkosítón kívül? Ha tövig bent volt az ujja, akkor már átszakadt a szűzhártyám?
2009. márc. 22. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

nyállal:)

hát nálunk ez úgy szokott működni, hogy a barátom csak akkor kezd ott lent izgatni, ha már "készen állok rá", vagyis ha már addig simogatta a hátamat, mellemet, hasamat, lábaimat, amíg annyira ellazultam és felizgultam, hogy már nem fáj ha ott hozzám ér. ez nem attól függ, hogy hányszor csináltad már eddig, a száraz bőr mindig is húzódni fog. ha nem elég nedves, a srác előtte nyalja meg az ujjait, úgy érjen hozzád, akkor kellemesebb lesz.

a szűzhártyáról nem tudok biztosat mondani, de én arra tudok gondolni h a tamponnál is majdnem tövig felnyomod az ujjad, az sem szakítja át a szűzhártyát... szóval szerintem arra csak a vastagabb dolgok képesek :)

2009. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen újra, mivel nem maradsz 1 hétig kitágulva.

Nyál segíthet, de a legtutibb a szilikonos síkosító.

Szűzhártya sporttól, tampontól és ujjazástól is átszakadhat, de attól még szűz maradsz.

2009. márc. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

a szűzhártya a hüvelybemenettől pár centiméterre található. tehát nem attól függ hogy milyen mélyen dugja be az ujjait, hanem hogy mennyit, illetve mennyire rugalmas a szűzhártyád.

és igen, az ujjazást mindig előlről kell kezdeni. Tehát hiába megy már akár 3 ujjal is, a következő pettingnél nem egyből bedugod a 3 ujjad... hanem először 1, majd 2 ujjal kényezteted.

2009. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valahol szerintem logikus, hogy amikor már nem tágítja semmi, akkor vissza/össze/húzódik. Ha naponta csináljátok, akkor is ugyan úgy kell, mintha először történne. Rá kell hangolódni csak nyugodtan, óvatosan:-)), nem hajt a tatár:-))
2009. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok

Sőt,ha 5-10 perc múlva csináljátok akkor is:-)

Csak akkor azért gyorsabban vissza tágul.

2009. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
79%
A szűzhártya valóban a hüvelybemenet mögött van pár centire,tehát tényleg nem a hosszússágon múlik annak elvesztése.Valóban mindenkinek más a rugalmassága,ezért "lazább" embereknél előfordulhat,hogy az első pár szex után sem szakad át!A szűzhártyán található egy kis rés ami pl a tampon felhelyezést könnyíti.Újjal nem is nagyon lehet átszakítani,de valójában szexnél nem is a szűzhártya átszakadás az ami fáj,inkább a hüvely tágulékonysága!Szóval valamellyest tényleg tudsz rajta segíteni ha próbálgatod a dolgot,de a legfőbb tényleg az ha kellően élvezed a dolgot,mert akkor a testnedvek ezt megoldják!
2009. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!