Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves a párom MÉG szűz...

19 éves a párom MÉG szűz (fiú) szerintetek milyen lesz az első vele?

Figyelt kérdés
hogy csináljuk, hogy mindkettőknek jó legyen?
2011. jún. 14. 11:29
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
A barátommal mi is egymásnak vettük el a szüzességét, de sajnos ő is elég hamar elment...bántotta is a dolog, de én megmondtam neki, hogy engem nem zavar és utána egész éjszaka játszadoztunk :) Nekem nagyon nagyon jó élmény volt, és teljesen igaz, hogy az első meghatározza a további hozzáállásodat a szexhez. Szóval türelem, megértés és jó lesz minden :)
2011. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
31%
ez hülyeség!!! én is azthittem hogy meglátom a csajt meztelenül és elfogok sülni de nem így volt! én egy idegennel vesztettem el, de 10 percig dugtunk amíg ő is elment:)
2011. jún. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%
szerintem próbáld ki!
2011. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Készüljetek fel a legrosszabra!

Vegyetek fel bukósisakot ,térdvédőket,csúszásgátlót majd egy vizicsúzlit! :)

AZ Én tanácsom ,hogy elötte nem árt ha leápolod a száddal(mint ahogy az igazi nők szokták) aztán hadszóljon!Ha nagyonhamar elmegy akkor semmi gond mert már másodikra jobban fog neki menni!Ja és te se egyből menyországra gondoljál mert egy tökéletes szexhez szerelem meg évek rutinja kell! :)

Sok sikert!

2011. júl. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Én is igy vagyok a baránömmel, pont ugyanez a helyzet :D de ha én a barátod helyébe volnák tuti nem avval törödnék h hamar elmegyek hanem h neked minél jobb legyen. ha nem úgy akkor másképp :)
2011. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Az elsőnél én is viszonylag hamar elmentem, bántott ks baromira De aztán kis pihi után folytattuk és akkor már a barátnőm következett elsőként. Elmondása szerint őt nem zavarta és nagyon jó volt.
2011. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
rövid....1-2 percre tippelek :D
2011. júl. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
amugy te hány éves vagy? mert ha még fiatal akkor nem csak a abarátod maitt akarod ezt az egészet?
2011. júl. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
33%
lol 19 és még szűz hhh
2011. júl. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 janiskaa2 válasza:
Ő bedugja, majd kihúzza és így tovább... Hogy milyen lesz vele? Mondjuk úgy, mint egy lóval csak neki lehet kisebb.
2011. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!