Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves a párom MÉG szűz...

19 éves a párom MÉG szűz (fiú) szerintetek milyen lesz az első vele?

Figyelt kérdés
hogy csináljuk, hogy mindkettőknek jó legyen?
2011. jún. 14. 11:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Ha te már nem vagy szűz, akkor te irányíts! Te legyél felül.
2011. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Attól még, hogy szűz, attól még nem lesz rossz vele, ha szereted.
2011. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A fene tudja...nem voltam még a barátoddal :D Nem is szeretnék lenni...xD De ezt sosem lehet előre megmondani :)
2011. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
:D
2011. jún. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Milyen lesz? Rövid. :)

Neki jó lesz, neked nem annyira (orgazmusra ne számíts, max. kézzel), de ez az alkalom NEM rólad fog szólni.

Ha ez téged zavar, azt kell mondjam, nem a megfelelő pasival vagy. (És nem azért, mert szűz.)

2011. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
én is szűz vagyok. nem engem ez egyáltalán nem zavar. de félek picit attól, hogy a lelkének nem fog jót tenni, ha túl hamar elmegy. és engem nem tud kielégíteni előbb.. kis lelkis (:
2011. jún. 14. 11:55
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű: szeretkezni kell és nem lelkizni. :) Ezen az emberek többsége átesik az élete során. Kitartást!
2011. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
96%

Ha mindketten szüzek vagytok, akkor lehet, hogy játékosan kellene átesnetek az elsőn. Nem kellene szerintem a filmekben látott nagy szexjeleneteket, vagy az érzéki szeretkezéseket utánoznotok. Merjetek egymáshoz nyúlni közben! Mondjátok, hogy mikor, hogyan jó! Ne legyenek tabuk, ha valami nem jó, rögtön jelezzétek a másiknak. Egy-két alkalom után már nem kell semmi ilyen, mindketten rá fogtok érezni egymásra ;)


Én nem így csináltam anno, rossz is volt, elég volt utána összerakni az önbizalmamat.


Ja és ha gyorsan elmegy? Megesik... Nagy dolog, jöhet a következő menet;)


ügyesen!;);)

2011. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasi elég figyelmes akkor téged is ki fog elégíteni,akkor is ha ő már elment.A lényeg hogy lassan csináljátok,sok előjátékkal,és ha ő el is megy szex közben és te nem még akkor is tudja szájjal és ujjal folytatni veled...
2011. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
16%
priccolós....
2011. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!