Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Annyi ideig fogom bírni az...

Annyi ideig fogom bírni az első szexet mint ameddig eltart kiverni vagy tovább? 18 évesen ez ciki?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kevesebb ideig fogod birni.

Egyébként mi ciki ? Ha erre gondolsz akkor teljesen normális

2009. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ , meddig tart kiverni.Ha 1 perc alatt elmész,,hát az gáz lesz..

ha ilyen elsülős vagy, első szex előtt maszturbálj egyet ugy 15-20 perccel.

2009. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Valószínűleg kevesebb ideig fogod bírni. És igen, 18 évesen ciki ilyet kérdezni...
2009. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kit érdekel meddig tart? Jó legyen az a lényeg :D :D


Na de komolyan:

Az első nekem több ideig tartott... a másodiknál az a 20 másodpercért kár volt levetkőzni :)

Majd belelendülsz. De ha nagyon izgulsz akkor fel sem fog állni... úgyhogy csak lazán.


25/f

2009. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem fogod addig bírni, de majd belejössz folyamatosan.
2009. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit rá kellene edzeni.Minimum naponta 1xer maszturbálj de úgy ha érzed, hogy elélvezed akkor hagyd abba, és rá is segíthetsz ha egy kicsit elszorítod az ujjaiddal.Ez által eléred, hogy később élvez el.Hidd el egy hónap múlva már jelentősebb változást fogsz tapasztalni
2009. márc. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyrészt szerintem nem ciki másrészt pedig igen, valószínű kevesebb ideig fogod bírni. Énis féltem az első előtt, hogy hamar elfogok sülni. aztán kb. 20 perc lett belőle...a 3.nál több mint másfél óráig bírtam^^ szóval ha most akár problémád van vele..nem kell izgulni..később nem lesz belőle problémád :]
2009. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
előző 16/F
2009. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!