Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki, ha 18 évesen még nem...

Ciki, ha 18 évesen még nem sexeltem és nem is kívánom a nőket, mert első próbánál kosarat kaptam és akkor nagyon megutáltam őket?

Figyelt kérdés
Most nincs barátnőm, de nem is keresek, mert eddig úgysem sikerült, meg ők minenk nem kezdeményeznek!
2010. júl. 18. 12:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Igen, ez gáz. De tudod mi a gáz? Hogy az első próbálkozás után feladod. Fúú de gáz! Hol vagy Te igazi pasi? Sehol
2010. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

Ráérsz még a szexel,de attol nem kell még a nöket utálni!nem mindenki egyforma leht hogy a következö alkalommal megtalálod az igazit, nem lehet tudni,meg ha ránézel egy lányra lelehet vágni hogy ki milyen féle!

20/L

2010. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Az hogy nem volt nem akkora halálos gond de hogy egy próba után feladtad...Na mindegy lesz ez másképp is,különben nem írtál volna ide.
2010. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
majd eljön az igazi akit kívánni fogsz. :)
2010. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
13%
A férfiakat megszeretted? Imádod a bréééét??!!:D
2010. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
első szinte senkinek nem jön össze, nekem még a 10. se talán, bár nem számoltam. nem adtam fel, aki feladja annak sosem fog semmi sikerülni. ilyen az élet. ne sajnáltasd magad hanem legyél férfi.
2010. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
én kívánom a nőket, de egyszerűen, ha olyan helyzetbe kerülök, akk mindig bunkóul viselkedek.Régebben arra gondoltam, h milyen jó lenne, ha a nőknek nem lennének jogaik.Én nem tudok csajozni, engem nem kívánnak.Egy csomó haveromhoz odamennek a lányok, velem meg szóba sem állnak, pedig nem vagyok olyan ronda.
2010. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
sokan vannak így
2010. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
0%
Meleg vagy!
2010. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A többi haverom mindig ismerkedik, meg odamennek hozzájuk a csajok, hozzám meg nem jön oda, csak 1-2 csaj.Mi lehet velem a gond.Megbámulom a nőket az utcán, de nem keresek csajt, mert úgyis tudom, h kosarat kapnék.Mit csináljak?Mi a gond velem?
2010. júl. 27. 13:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!