Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki, ha 18 évesen még nem...

Ciki, ha 18 évesen még nem sexeltem és nem is kívánom a nőket, mert első próbánál kosarat kaptam és akkor nagyon megutáltam őket?

Figyelt kérdés
Most nincs barátnőm, de nem is keresek, mert eddig úgysem sikerült, meg ők minenk nem kezdeményeznek!
2010. júl. 18. 12:52
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
aki keres az talál....aki nem...annak répa a fülébe.;)
2010. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2010. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Hello, nekem is voltak csalódásaim és lesznek is. Így van ezzel mindenki. De nem kell egyszerre feladni.

...bár én is megutáltam bizonyos szempontból a sexet. A volt csajom egy flúgos hisztis pi*a volt, ezért is hagytam ott. nála például ha megjött neki addig remegett és hisztizett - ezalatt a szülei velem üvöltöztek, s volt, hogy pofán is b@szkodtak a lányuk ideglelése miatt- amíg én ki nem cseréltem a tamponját. Az a véres, ragacsos, nyálkás szar, a maga jellegzetes szagával úgy bírt rám, hogy kiokádtam a belem. Azóta nem kívánom...de ez remélem egy múló állapot. S ezzel nem vicceltem.

Vannak normális csajok is, csak hát azoknak mindíg vannak pasijaik, s ami sokszor nem meglepő, őket csalják, s nincsenek megbecsülve.

MINDEN ZSÁKNAK AKAD FOLTJA... ezt sose feledd!!!

2010. júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ja, nem ciki, meleg vagy! De ez segíthet is, ha a médiában szeretenél elhelyezkedni.
2010. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

szia...

mikor először elolvastam... arra gondoltam, hogy talán nem is a lányokhoz vonzódsz...

de komolyra fordítva... túlságosan erőteljesen akarod megtalálni a párodat... görcsösen ragaszkodsz, hogy legyen egy barátnőd...

Az nem gáz, hogy még szűz vagy... de az igen, hogy mellette bolond is!!

Járj el bulizni haverokkal, csajokkal... aztán megtalálod a csajt, aki téged keres!! ;)

2010. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
nem az a ciki, hogy szűz vagy 18 évesen, hanem, hogy az első kudarc után feladtad. gyenge p.öcs vagy.
2010. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
szerintem nagy bajok vannak veled
2010. júl. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
én 15 éves vagyok és tapadnak rám a csajok első komolyabb kapcsolatomba a csajom már a bokszeromba nyúlkált.És azzal a csajjal mentem el legtovább. Nekem is már megvolt az első és én is kívánom ne add fel.
2010. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
jó neked!ne dicsekedj!
2010. aug. 4. 13:45
 20/21 anonim válasza:
Már leírtad, hogy a haverjaidhoz odamennek a csajok, hozzád meg nem, avagy nálad a lányok nem kezdeményeznek. Miért várod el, hogy neked udvaroljanak, ha te sem teszel semmit? Nem ciki, hogy szűz vagy.
2010. aug. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!