Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan csináljam hogy ne féljek?

Hogyan csináljam hogy ne féljek?

Figyelt kérdés
lassan már eljutunk a barátommal a pettinghez de én nagyon szégyenlős vagyok ma is leakarta venni a melltertómat de megmondtam neki hogy várjunk még vele pedig már én is akarnám nem tudom mit tudnék tenni ez ellen
2011. jún. 9. 21:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
ő már tapasztalt
2011. jún. 9. 21:28
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha gátlásos vagy még, még sem vágysz annyira rá. Amíg nem akarod addig nem kell, majd idővel biztos menni fog.
2011. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
54%

A barátnőmmel mi is itt tartunk pont,mondjuk ő 15 éves :)

mondjuk petting van(ruhán keresztül izgatjuk egymást)legutóbb már azt mondta,hogy készen áll a szexre,és most hétvégén lesz itt az ideje :) Szerintem 3 hónap elég idő,hogy tudd: nem a szex miatt van veled :) mi 1 hónaposak vagyunk. Sok sikert.

F\19

2011. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 bUb! válasza:
91%

Útolsó 3 hónap nem elég szinte semmire. Az ember csak több hónap útán ismeri meg jobban a másik felet. Amugymeg ismertem olyan fiut aki több mint 3 évet várt a baratnőjére lefeküdtek és elhagyta. Én másfél éve járok a barátnőmmel és még most sem jött el az ideje. Ha most lefekteted azt a csajt akkor egy nagy barom vagy



19F

2011. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Várjál még egy kicsit, nem vagy még készen.


Ha már készen vagy: melltartó le, jó laza póló föl. Keresgéljen csak alatta!

2011. jún. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 dsRoland válasza:
100%
ha tényleg úgyérzed hogy szeret és látod hogy tarós akkor legyen is . De ne félj tőle , inkább tedd hangulatossá , gyertya füstölő stb... aszem tudod hogy fájni fog az ami neki csodás leszz . de elmúlik a fájdalom aztán mindent bele. gondoljátok használjatok síkosítót is.
2011. jún. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is szégyenlős voltam, először sötétben vettük le a melltartót, aztán volt hogy világosban lekapta és elkezdett csókolgatni. Onnantól nem azzal foglalkoztam, hogy nézek ki. :)
2011. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

amikor ugy gondolod hogy itt az ideje.

De ha mindig nagyon félsz, akkor engem az

alkohol még sosem hagyott cserben ;)))


16/F

2011. jún. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!