Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most hogy csináljam? Nem...

Most hogy csináljam? Nem vagyok egy nagy csajozós, de most hogy fűzzem be?

Figyelt kérdés

még szűz vagyok. De van egy csaj aki eléggé rám van indulva, nem plázap*csa de nem is olyan akivel járnék de ahhoz elég jó hogy lefeküdjek vele,szerintem ő sem akar többet.


15/F


2011. szept. 26. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szerinted ő is ennyit akar, akkor menj oda és kérdezd meg, hogy mikor lenne alkalmas egy kefélésre?
2011. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha rád van indulva akkor nem kell sokáig fűzögetni, és túl nagy tehetség sem kell hozzá. Hívd fel magadhoz "filmezni" és gyerünk...
2011. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És a csaj mennyi idős? Ha még fiatal, akkor ő sem tudja mit akar, lehet a divat gyakorol rá nyomást. Ne csinálj belőle ribit, ha nem muszáj. Ha már az, akkor pedig csak óvatosan, mert lehet, hogy apaság elé nézel (mondjuk más felcsinálta, és te leszel az, aki elviszi a balhét). Szóval, azt mondom, hogy előtte tájékozódj, mielőtt a terepre mész. Ha másképp érzitek mindketten, akkor go... de nem hinném, hogy nagy élmény lesz.
2011. szept. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. okt. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!