Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor mondjam el a barátomnak,...

Mikor mondjam el a barátomnak, hogy én még szűz vagyok? 19L

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja járunk
2011. jún. 3. 23:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül kell magadtól előhoznod.

Ha szóba kerül, vagy kérdezi, mondd el.


Ha nagyon gyorsan akar előrehaladni, akkor is.

2011. jún. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
majd ha oda kerül a sor mond hogy legyen finom mert még szűz vagy.
2011. jún. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kell csak úgy simán benyögnöd,hogy te még szűz vagy.

Majd akkor,ha esetleg szó lesz róla,vagy már nagyon a témán lennétek.

Mellesleg hidd el,az nem szégyen,hogy még szűz vagy.

2011. jún. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
30%
Felesleges aranyom. Gondolkozzal mar: elmondod neki, akkor egesz vegig az lesz a fejeben, hogy meghagjon. Majd ha odakerultok, hogy na akkor takaro action, majd elmondod neki, azt csa.
2011. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolkozz ezen. Majd úgyis szóba fog kerülni ez a téma is, ha eljön az ideje. Csak úgy, előre teljesen felesleges informálni a srácot. Nem azt mondom, hogy akkor szólj neki, mikor már az ágyban vagytok meztelenül, hanem amikor felmerül ez a téma. Szerintem őt is érdekli, és fel fogja hozni. Lesz rá alkalmad, hidd el :)
2011. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
RuLeZ - de behatolás előtt szólj neki hogy vigyázzon mert szűz vagy. Szerintem így a legtökéletesebb.
2011. jún. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
6%
Miközben szopod
2011. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
48%

1 hónap után odaadnád magad neki????


Akkor hozd fel a kérdést neki, amikor eljön az ideje. Ezt csakis te tudhatod!!!!!

2011. jún. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp mondd el neki,de ha úgy lesz érzed,és elmondod.Ne kell ezen görcsölni.

Jobb ha azért tisztázzátok úgymond.Rólam is azt gondolta hogy biztos voltam már jópár sráccal,kinézetem,viselkedésem,(néha hírhedtségem) is erről árulkodik.Pedig még semmi nem volt akkor.

Ha megmondod nem fog arra számítani,hogy hamar megkaphat.Általában a pasik tisztában vannak azzal hogy egy szűz lányra azért többet kell várni,szóval nem árt ha tudja.

2011. jún. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én úgy hoznám fel a témát hogy:Mentek valahova beszélgettek akármiről ,mire Te hirtelen azt mondod neki:Szűz vagyok!És olyankor jól nézd meg az arcát!!!!(vigyél fényképezőt is)...Nekem ilyet egyik b.nőm sem mondott mert tudtam róluk hogy szűzek még ha tagadták is!Bár nem mindenki olyan mint Én! :)

Üdv!

25F

2011. jún. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!