Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon csinálhatott velem vmit?

Vajon csinálhatott velem vmit?

Figyelt kérdés
Osztálykiránduláson voltam.Az első este mindenki az apartmanban engem kiveve meg két lányt akik átmentek másik apartmanba mindenki berúgott meg átjöttek a fiúk is berúgni én semmiből sem kértem inkább aludni mentem az esti fürdőzés miatt hulla voltam.Reggel amikor felkeltem akkor hallottam az egyik csajtól amint bszélgettek h az egyik fiú rámmászott amíg aludtam azt hallottam h a fenekem fogdosta meg rajtam feküdt én meg nem keltem fel de nemértem nem ittam semmit ráadául biztos h semmit nem adtak be mert nem drogoznak de ha ez történt miért nem keltem fel?Még a buszon is hallottam mintha erről beszélnének és az egyik csaj mondta h úristen az nemi erőszak meg a fiútól h szerinte jó a seggem.De amikor megkérdeztem h kik voltak az apartmanba nem mondták h az a fiú ott lett volna.De több embertől hallottam amint egymás között erről beszéltek azonban 1:miért nem keltem fel?nemértem h lehet h semmit nem ittam mégis ilyesmi töténik h nem kelek fel 2:Én szűz vagyok a bugyimon nem volt semmi nyom akkor most csak letapizott v volt több is valószínűbb h csak letapizott de a buszon a csaj megijesztett. 3:Az a fiú más hülyeséget is terjesztett már ilyen pletykás tipus.4:Olyan mintha titkolni akarnák de csak nem lennének olyan szemetek h történt és nem mondják el főleg ha terhes lehetek mert ha nem akkor kinézem belőlük de akkor csak szólnának ez egy elit osztály normális gyerekekkel.5:Hogy történhet meg ilyesmi egy ilyen lánnyal mint én éy így sztem nem nagyon lehetséges de miért terjesztenék ha nem igaz.Mély alvásfázisba lehettem és tényleg megtötrént ez nem fake mi lehetett?Segítsetek!
2011. jún. 3. 22:47
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
nem érzékeny semmi baja nincs
2011. jún. 3. 23:14
 12/24 anonim ***** válasza:

Ha semmi baja nincs a hüvelyednek, akkor nem erőszakolt meg és kész. Olyan nincs, hogy annak nincs semmi nyoma, mivel szűz vagy, és ráadásul erőszak lett volna, így meg főleg.

Ha semmi horzsolás, semmi érzékenység, akkor nem történt semmi, max a takarón keresztül a popsidra tette a kezét.


Amúgy lehet, hogy az a csaj, aki eddig nem szívatott, most gondolta úgy, hogy megszívat ő is, ha mindenki más is, vagy pedig szimplán neki ezt mondták, és ő elhitte, szóval nem látta.


Ha a hüvelyed és a körülötte lévő terület rendben van, akkor semmi bajod nincs, nem történt semmi, ez fix. A folyásnak ehhez semmi köze.

2011. jún. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
hm akkor jó köszi csak nagyon megijedtem mert nemmind1 h terhes vagyok-e vagy sem.Meg nem támadhatom le mert ha kitalálták és elterjesztették mert az sem lehetetlen akkor hülyét csinálok magamból tehát nyomoznom kéne..De így megnyugodtam.
2011. jún. 3. 23:26
 14/24 OpenYourMind válasza:
Ha jól olvastam ki a válaszaidból még az is csak feltételezés hogy letapizott. Konkrétan nem hallottad senkitől. Az nem lehet hogy csak te beszélted be magadnak?! Egyébként arra már felkeltél volna ha meg akar kefélni. Szóval az kivan csukva.
2011. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Ment privi!

2011. jún. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

már nem tudom, hogy hanyadjára teszem fel ezt a kérdést itt.mm az oldalon: hány éves vagy?

Ahogy észrevettem a válaszaidból te rögösen ragaszkodsz ahhoz,hogy lehet, hogy terhes vagy, de aludtál..stbstb.. egyetértek az előttem szólóval,aki azt írta,hogy lehet, hogy csak bebeszéled magadnak.Hisz annyira mondod, hogy történhetett valami, hogy már el is hitted magadban, hogy terhes is lehetsz.Figyelj, nyugi! Biztos, hogy nem vagy terhes. Biztos érezted volna ahogy behatol mert az az elsőnél nagyon fáj, főképp hogy ha nem is akarod,hisz tök száraz vagy lent,mert alszol.és annyira nem aludhatsz mélyen hogy ezt ne éreznéd.az lehet h a seggedre tette a kezét,de attól még nem vagy terhes.megujjazni se ujjazhatott meg,mert azt is érezted volna.szal nyugodj meg,biztos,hogy nincs semmi.nem történt semmi olyan.Biztos azért mondták ezeket mert azt akarták h meghalljad és beparázzál. ÉS még egy kizáró ok arra h terhes legyél: ahhoz mozognia is kellene a pénisznek..azaz biztos,hogy megérezted volna, hogy valami mozog benned.ennyire nem lehet mélyen aludni!! Egy kicsit személyesebb kérdés: volt már barátod? csak azért mert lehet, hogy pont emiatt mondogatják ezt a hülyeséget,mert még nem volt és azt akarják h cikinek érezd.pedig egyáltalán nem az,akárhány éves is vagy :) vagyis szerintem. Vagy azért mert szűz vagy,és ők már nem..de ez megint olyan,hogy ne érezd magad cikinek.Akkor veszíted el és azzal akivel akarod :D Bocsi a kisregényért.

2011. jún. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Úristen! Neked tuti, hogy üldözési mániád van. -.-
2011. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

Hát igen. Nyugodj meg semmi nem történt, én még a tapizást is cáfolnám. Szerintem csak meg akartak szívatni mivel te nem vagy az a "leiszom magam a sárga földig" típus. Egy gusztustalan dolognak tartom ezt...... csak az a baj ezekkel, hogy nem tudják, hogy ennek milyen következményei lehetnek. Mivel: Nagy valószínűséggel, direkt úgy beszéltek erről, hogy halld. De ha mondjuk te kétségbeesel, elmondod a szüleidnek a hallottakat stb..és hogy mi történhetett..... az a srác járná meg a végét.. Ennyire buták -.- Soha nem gondolnak bele az ilyen dolgokba. Veszélyes.. Csak röhögd ki őket, vagy ne foglalkozz velük :)

15/L

2011. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
hát figy..vidd az osztályfőnök elé az ügyet onnantól már nem mernek majd hazudni..és máskor kétszer is meggondolják hogy szivatnak/tapiznak-e
2011. jún. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is szivatnak. Vágj vissza azzal, hogy te meg lefényképezted a srácok kukiját, mig aludtak, s ha görénykednek, meegy a mikroméretü kukacuk a napiszarra!
2011. jún. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!