Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most akkor mivan? :D (lent. )

Most akkor mivan? :D (lent. )

Figyelt kérdés

szóval.. van barátom, eleinte nem jött össze, majd amikor bement, akkor fájt és hagytuk, ez volt többször, és most egy hete sikerült, és végig csináltuk, de nem fájt és nem is véreztem. és azóta nem érzek fájdalmat.. de azt nem értem, hogy amikor nagyon fájt épp hogy alig volt csak bennt.. akkor én most szűz vagyok vagy nem?

csak mert hallottam olyant, hogy alapból lehet nincs meg normálisan a szűzhártya és igy nem is fáj.


2011. máj. 23. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
nem vagy szűz
2011. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

OMG!!! -.-"



Ha már beléd nyomta a srác a farkát, akkor már nem vagy szűz.

2011. máj. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nem az fáj ha a szűzhártyát átszakítják, hanem ahogy a fiú belédnyomja, és nem vagy tág, még nem volt arra elvileg semmi akkora méretű... valószínű azért nem fájt már utánna mert kellően felizgultál, és ha kívánod nagyon akkor magadtól is tágulsz picit...
2011. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
NEM.
2011. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!