Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek most akkor mivan,...

Szerintetek most akkor mivan, nagyon összezavarodtam?

Figyelt kérdés
Na szoval az a helyzet, hogy első szexuális kalandom az ugy volt hogy a barátommal már együtt voltunk 1 éve és akkor az előjáték minden megvolt kellő képpen felvoltunk igzulva, de..mikor "oda" került a sor, betette és egy kicsit mozgatta és nagyon elkezdtem vérezni, kivette egyből és mikor feláltam az ágyról még a lábamon is folyt le a vér. és akkor azt ugy abbahagytuk. Mert megilyedtünk hogy ennyire véreztem tudom hogy szüzesség elvesztése az ezzel jár meg ilyenek.. meg fájt is amikor betette, csak ő is mondta hogy volt eddig szűz lánnyal rajtam kivűl, de ők nem véreztek ennyire és azért is hagytuk abba.:S És azt szeretném tőlletek kérdezni, hogy akkor most szerintetek átszakadt a szűzhártyám? vagy most mivan? meg hogy mitől lehetett ez a "nagy" vérzés? de végülis a pasinak nagy is volt és lehet hogy attol? lécci segítetek.. és azóta nem voltam pasival.:S és ez kb 7 hónapja volt.:S szeritetek a következő pasinál is fogok vérezni? kérlek segitsetek, és a szánalmas kommentárokat mellőzzétek, tényleg csak értelmes válaszokra vagyok kíváncsi.! előre is köszönöm.(17/L)
2010. máj. 12. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon erőltette,de az ennyire nem normális,hha ennyi vér folyik.
2010. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szupermókus ***** válasza:
Kezdj kisebb brokival rendelkezőkkel és haladj sorba felfelé .... bár így ribi leszel :D
2010. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azis lehet.:/ hát nem annyira durva mennyiségben hanem olyan lett az ágyon a lepedő, és mikor feláltam akkor a lábamon folyt le egy csikba.:S és annyi.:S köszi a választ.:)
2010. máj. 12. 15:12
 4/10 A kérdező kommentje:
2.Válaszoló, nem leszek de azért kösz a válasz.
2010. máj. 12. 15:13
 5/10 anonim válasza:
Sajnálom, de kifolyt a magyartudásod... gyorsabb szerezz be egy helyesírásit és akkor a következőnél már nem fogsz ennyire vérezni
2010. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Höhh vicces vagy tudtad?:D
2010. máj. 12. 15:16
 7/10 anonim válasza:

Szerintem a vérzés normális. Akkor ha kicsit erősebb mint azt mások elmondásból hallottad. Az meg hogy kinek mennyire erős a szűzhártyája az testi adottság kérdése is. Nem kell megilyedned.

Nincs kizárva hogy következő alkalommal is fog fájni, sőt biztos. És a vérzés sincs kizárva.

Ami segíthet a dolgon az az, hogy olyan pasival tedd meg legközelebb aki vigyázni fog rád és meg tudjátok beszélni ha valami kellemetlen számodra.

De tessék védekezni!!!!

2010. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
15:24.es válaszólónak nagyon szépen köszönöm a válaszodat kedves vagy nagyon.:)
2010. máj. 12. 15:33
 9/10 anonim válasza:
Szerintem nem normális , hogy ennyire véreztél. Én a helyedben megkérdezném a Nőgyógyászomat, hogy nincs e vmi rendellenesség nálad.
2010. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2010. máj. 12. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!