Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves lány vagyok, van egy...

16 éves lány vagyok, van egy 20 éves barátom. Szombaton megyünk egy rock bulira, és szeretné ha nem oda mennék, hanem inkább csinálnánk azt...Elveszítsem a szüzességem?

Figyelt kérdés
én még szűz vok, ő nem... mondta h ha gyors akkor hagyjuk, már 5 hónapja együtt vagyunk. nagyon szeretem. csak nem tudom mit csináljak. szerintetek??
2009. márc. 15. 05:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki elkezd egyszer szexelni,ez egy nagy hülyeség,hogy a szűz lányokat tisztelik,a nem szűzeket meg nem.Nem ebben mérik.Amúgy nem hiszem,hogy nem tudod mit szeretnél tenni,vagy majd összesíted a voksokat és az alapján? HA AKRSZ FEKÜDJ LE VELE,NEM LESZEL TISZTELETRE MÉLTÓBB AKKOR SEM HA MÉG 20 ÉVIG SZŰZ MARADSZ. ha nem akarsz,ne feküdj,ennyire egyszerű.
2009. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem összesítem... ez nem ezen mulik... nem tudom mi a farncért kell átformázni a szavaim....
2009. márc. 15. 15:13
 13/25 anonim ***** válasza:
54%

Bocs, de szerintem igaza van annak, aki azt írta, hogy ha itt kérdezed meg, hogy elveszítsd-e a szüzességed, tényleg nem vagy még készen a dologra!

Csoda hogy egy 20 éves pasi kibírta idáig szex nélkül, ha most megteszed, tuti elhagy! Bocs kislány!

2009. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
miért hagyná el? Honnan tudod ezt biztosan?
2009. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
75%
Mert egy 20 éves pasi, aki, 5 hónap után rá akarja erőltetni a szexet a 16 éves kislány barátnőjére!szerinted ez normális?
2009. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak ,az előzőt nem én irtam,de válaszolok ha nem gond:-) 5 hónapot olyan felháborodva irtad,mintha 5 nap lenne..és nem akarja ráerőltetni,a kérdező is irta.Gonosz,szemétláda srác,kivánja a barátnőjét,tényleg felháboritó:-D 16 éves meg már rég voltam,de az már nem igazán kislány.
2009. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Tegye meg, kit érdekel? Csak majd gondoljon erre, mert meg fogja bánni!
2009. márc. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
80%

És ha nem fogja megbánni? Hmm?

Ezt honnan tudod, hogy meg fogja bánni?

2009. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Üdv kiscsaj,


Neked kell tudni mit akarsz.

Ha volt köztetek petting, ismered már, kívánod, akkor ha megteszed, nem leszel tőle sem kevesebb, sem több.

HA nem kívánod, nem akarod, ott a bugyidban nem jelez, hogy, HÉÉÉ vakargathatna, akkor ne tedd meg.

Én megtettem, élveztem, volt pár huncut még utána, majd csendben szakítottunk, oszt?

Ami a tiszteletet illeti, családanya vagyok, ha nem egy olyan pici közösségben élsz, ahol ha fingasz azt is kibeszélik, akkor ne aggódj te is oltár elé fogsz állni, ha szeretnél fehérben, fogsz kelleni a következőnek, a majdani férjednek is, a testeddel azt teszel amit te akarsz. És azt a kort kinőttük, amikor a nőnek szűznek kellett lennie a nászéjszakáig.


MINDENKÉPPEN csak akkor, ha valóban akarod, utána ha azon sírdogálsz, hogy megvolt, akkor sajnos így jártál.

Ellenben lassan el kell kezdened GONDOLKODNI azon, milyen is a szexuális kultúrád, mit vesz be a gyomrod stb, mert ha nem is most leszel túl az elsőn legalább legyen magadról fogalmad, és a pettingek alatt tanuld a férfi testet. Nehogy csalódj.


Sok sikert

2009. márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

köszönöm a hozzászólásokat:)

egyáltalán nem akarja rám erőltetni.... irtam is a kérdésben...és miér hagyna el?? nem minden pasi olyan..egyáltalán nem... nem tudom honnan vetted, és nem egy állat a pasim...

am tom h már nem ott élünk ahol a nászékszakán vagyok csak köteles elveszítenem..nem vagyok maradi...

és egy kis faluban élek, de erről tuti nem tudna senki... nem ajánlatos a magánéletembe kotorgálniuk...

várom még a válaszokat. előre is kösszi :)

2009. márc. 16. 05:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!