Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen külföldi lány rock...

Milyen külföldi lány rock bandákat ismertek?

Figyelt kérdés
Szeretnék segítséget kérni, mert ugyan is nem találok sehol sem ilyen nekem való rock zenéket! Köszi előre is...
2011. ápr. 2. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Pink-től a Sober ilyen, de több Pink szám is, meg például Kelly Clarkson Because of you-ja is.
2011. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kössz de ezeket ismerem! de nem rock énekes egyikük sem
2011. ápr. 2. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:

hát rock és rock között is van különbség... Pink amúgy elég rockos pedig. De metált, glam rockot, vagy mit akarsz? :D

Keresgélj a japán zenék között, ha el bírod viselni, ott vannak érdekes fazonok, esetleg Pretty Reckless? Amy Winehouse, meg talán inkább az Evanescences idők, Nightwish? Blondie, Roxette és a régebbi bandák is megvoltak?

Amúgy ha elmondanád miket hallgatsz esetleg, akkor könnyebb lenne megmondani. :D Bár én se nagyon tudok, sajnos én férfihang párti vagyok inkább. ^^"

2011. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kössz a segítséget :D
2011. ápr. 2. 18:44
 5/6 anonim válasza:
Sahara Hotnights. ők svédek, elég jók, és minden tag lány.
2011. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha lánybanda kell akkor Indica!
2012. ápr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!