Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves lány vagyok, van egy...

16 éves lány vagyok, van egy 20 éves barátom. Szombaton megyünk egy rock bulira, és szeretné ha nem oda mennék, hanem inkább csinálnánk azt...Elveszítsem a szüzességem?

Figyelt kérdés
én még szűz vok, ő nem... mondta h ha gyors akkor hagyjuk, már 5 hónapja együtt vagyunk. nagyon szeretem. csak nem tudom mit csináljak. szerintetek??
2009. márc. 15. 05:58
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
Szerintem csak akkor tedd meg ha te is igazán akarod. Rendes tőle hogy nem erölteti.Ha úgy érzed hogy felkészültél a dologra akkor miért ne. A lényeg hogy védekezzetek!
2009. márc. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
A szüzesség meglétéből vagy hiányából fölösleges misztikumot csinálni. A szűzhártya csak egy evolúciós maradvány, amit az ember nem tud magyarázni és ezért miszticizálja.
2009. márc. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem tőlünk kell választ kapnod, de még tanácsot sem, csak annyiban, hogy védekezzetek, akármikor történik meg. Az időpontról nem nekünk kell döntenünk, hanem CSAK NEKED!


Én 7 hónapnyi együttlét után feküdtem le a barátommal.

2009. márc. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem nekünk kell helyetted dönteni hogy most elveszítsd a szüzességed vagy sem.A te dolgod a te döntésed.Ha te is akarod akkor csináljátok ha nem vagy még felkészülve akkor várjatok még.Ennyi
2009. márc. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnél csinálni, amire önigazolást kérsz tőlünk?


25/f

2009. márc. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Mivel felmerült benned a kérdés, a válaszom: NE MOST. Egyértelmű, hogy nem állsz készen. Szerintem várhatnál még vele.
2009. márc. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

nem értem a szűzhártyás kommentelőt, itt nem a hártyáról van szó meg h miképp miszticizáljuk, hanem az első együttlétről, hogy egy fiúval lefekszik, ez tett, és mint ilyen különleges tett és nem miszticizálva van, hanem a tett súlyáról van szó.


kedves kérdező, akkor feküdjetek le, ha már ennél a lépcsőnél tartotok, ha már a petting terén gátlások nélkül, jól, szeretetből stb történik minden, ha még nem akkor vagy nem hozzád való a fiú, vagy még nem értetek össze.

most is megteheted, de amíg nem lesz egy olyan nap h hú de kívánom h az én Drágámmal... addig ne.

2009. márc. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
29%
veszítsd el a zsüzességed én 14 évesen vesztettem el
2009. márc. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
a pettingnél oké, minden jó... vhogy bennem van h énis akarom, de azért az is bennem van, h ha mr megteszem akkor már más lex minden... a szűz lányokat tisztelik, a nem szüzekről megvan a véleményük... jó nem más véleménye számít, de vhogy ez van bennem... imádjuk egymást, és már a jövőt tervezzük.... de félek is egyben... nem tőletek vároma választ, csak tippeket várok:) eddig is kösszi, és még várom a tippeket :) puszi
2009. márc. 15. 13:03
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

pfff már ne haragudj, nem vagyok szűz, csak a párommal volta/vagyok(4 éve)nem hiszem h emiatt nem tisztelnének!!sőt!volt egy csomó k*rva sz osztályunkban anno akik csokoloztak,sz*ptak, orba szájba...szüzek voltak,de senki sem tisztelte őket!!

A tisztelet nem szűzesség kérdése!!!

2009. márc. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!