Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet e orgazmusa az elsőnél?

Lehet e orgazmusa az elsőnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni hogy a barátnőmnek okozhatok e orgazmust az elsőnél, úgy hogy egy kicsit hosszabb előjáték után teszem neki be, és ügyelek arra hogy ne fájjon neki, figyelek rá. Szerintetek ha sikerül ellazúlnia kevésbe fog neki fájni és igyekszem majd mindenhogy kényesztetni, akkor lesz oragazmusa? Mennyi esély van rá?

köszönöm az értelmes válaszokat!

15/f


2011. máj. 4. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Mennyi esély van rá??:D Hát figyelj,korodbeli vagyok,szóval nem foglak itt oktatni...De ha lett volna petting,akkor tudnád mi a jó neki és ő is tudná hogy magának.Nem rendesen beteszem neki és nyomom amíg él-el kéne kezdeni.

Majd ha kézzel,szájjal eltudod juttatni a csúcsra,utánna rakd be a lompost.

Ez csak egy tipp és nem muszáj megfogadni,de amíg ilyen kérdéseket teszel fel,addig garantálom hogy nem álltok készen.

De hogy a kérdésedre is kapj választ,lehetni el lehet,de hogy te most még nem fogod,arra a nyakamat adom!

2011. máj. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
55%
Igen, sikerülhet neki. Nekem is anno sikerült az elsőnél, persze előtte hosszú heteken át simogatni szokott, hogy mire eljön az idő, legyek felkészülve.
2011. máj. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:

Énsem úgy gondoltam hogy csak úgy berakom neki és kész. Úgy terveztem, hogy majd a sokadik peetingből lesz valami. :) De szerintem ez arrébb lesz, addig meg sokféleképpen el szeretném vinni a csúcsra (gpont izgatásával, orálisan stb). Csak érdeklődés céljából tettem fel a kérdést, mert sokmindenkitől hallottam hogy nem lehet az elsőnél, stb stb. És hamár nekem adja a szüzességét, ami az én szememben nagy dolog, akkor had okozzak neki örömöt vele. Meg én csak azt tartom a szemem előtt hogy jó legyen neki.:)

Második:

Köszönöm a válaszodat.:)

2011. máj. 5. 00:22
 4/6 anonim válasza:
75%

Kérdező:gratulálok!

Legalább téged nem a saját vágyaid érdekelnek,hanem a partnernak is örömet akarsz okozni.

Biztos,hogy sikerülni fog!

2011. máj. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg ez egyáltalán kérdésként felmerül benned,addig ne akarj aktív szexuális életet.

Bármikor lehet egy lánynak orgazmusa,az elsőnél is. De amíg te csak a"kényeSZteted",meg "beteszed"-szinten vagy,inkább hagyd békén szegény lányt!

Bocs,ha megbántottalak,de kicsit éretlennek látlak a kérdésed alapján.

2011. máj. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!