Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Ha egy lány ismerkedne...

Fiúk! Ha egy lány ismerkedne veletek az utcán, akkor kínos, ha odamegy hozzátok? Vagy mit kéne mondania?

Figyelt kérdés

Többször látok az utcán helyes pasikat, végigszemezzük az utat, de aztán ... ???

Miért nem jöttök ti oda? :D


2011. ápr. 30. 14:09
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ez elég csalóka. Reggel utaztam a trolin és a csaj majdnem felfalt a szemével de nem mertem odamenni hozzá. Megfogadtam, hogyha legközelebb látom nem hagyom ki a lehetőséget, erre délután találkoztam vele a metróba és nem mentem oda. Metró után felszálltam a trolira az Örsön és a csaj is felszállt. Megint majd' felfalt, mosolygott. Rászántam magam és megszólítottam, leültem mellé. Egyből az ablak felé fordult, alig bírtam kihúzni belőle pár szót...
2011. máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
4. szerintem az is cuki, ha egy fiú mond valami hülyeséget :D
2012. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nincs elöitéletem. Volt már cigány barátnőm. nagyon szerettük egymást!
2013. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!