Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Ha egy lány ismerkedne...

Fiúk! Ha egy lány ismerkedne veletek az utcán, akkor kínos, ha odamegy hozzátok? Vagy mit kéne mondania?

Figyelt kérdés

Többször látok az utcán helyes pasikat, végigszemezzük az utat, de aztán ... ???

Miért nem jöttök ti oda? :D


2011. ápr. 30. 14:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
52%

Ennyi erővel ti is jöhettek, nektek sem kell a másikra várni...

19/F

2011. ápr. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
en orulnek ha odajonne a csaj ha mar visszanez :)) , az a helyzet , hogy en enm tudok mefelo indokot talani arra , hogy miert is megyek oda , mivel eddig meg nem volt baratnom es mindig elutasitasokat kaptam nem hiszem , hogy oda mernek menni egy vadidegenhez buszon vagy az utcan :(
2011. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

Hát kicsit curvásnak hat így elsőre. De azért lehet ezt elfogadhatóan is előadni. Hogy hozzám miért nem jönnek így csajok? Ohhh!



18/F

2011. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

azért nem mert gyávák vagyunk és félünk az elutasítástól, de ha egy lány jön oda annak szerintem minden pasi örül még ha nem is annyira jön be a lány, de ettől nő egy pasinak az egója az önbizalma és még sokminden más, szóval nyugodtan szólítsd le aki tetszik mindenképp örülni fog neked ha vársz abból semmi nem lesz


+ha hülye szöveggel is szólítasz le valakit az ha egy pasi teszi az gáz viszont ha lány akkor cuki


24/f

2011. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hozzám már jött oda nő ismerkedés gyanánt egyszer mcdonaldsban,egyszer meg a metrón,kár hogy a metrósat se viszonoztam mert nagyon jó nő:)
2011. ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem jelent semmit, hogy egymás szemébe nézünk, legalábbis magamból kiindulva, elég sok csajjal teszem ezt, de eszembe nem jut, hogy ennyiért már kezdeményezzek.
2011. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bizonyára nem vagy elég jó, vagy csúnya vagy. A csajok úgyis mindig ezt válaszolják az ilyen kérdésekre. Az meg, hogy bámulnak még semmit sem jelent. Lehet, hogy csak idétlen a hajviseleted, vagy a ruhád. Erre még nem gondoltál?
2011. ápr. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Elég ennyi: - Bocsi. Merre van a Tesco?:D


Én azért nem megyek oda egy lányhoz sem mert nem tudom hogy bejövök e neki, főleg úgy hogy rám se nézett. Nekem még egy lány se küldött egyértelmű jelet, pl hogy mosolygott volna.

2011. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mért ? te jó pasi? :D erre a kérdésre nem lehet válaszolni. :D mindenkinek más a jópasi, meg a jó csaj... :D
2011. máj. 1. 01:15
 10/13 A kérdező kommentje:
és amúgy nem csak bámulnak. :D meg összenézés. ha rám mosolyog valaki, az szerintem elég olyan jel... :P :)
2011. máj. 1. 01:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!