Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, hány szűz sráccal...

Lányok, hány szűz sráccal feküdtetek már le úgy, hogy volt már tapasztalatok?

Figyelt kérdés
hány ilyen volt és hány évesek voltatok? milyen volt, hogy teljesített a srác a gyakorlottakhoz képese? hányszor élveztetek?
2011. ápr. 29. 09:13
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
na, megvolt?
2012. máj. 19. 15:40
 32/40 anonim válasza:
nem :/ nem is lesz
2012. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Miért? :O :(

Sajnálom :(

2012. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Két ilyen volt. Az elsőnél én 18, ő 24, de nem tudtam, hogy szűz. A teljesítményén se látszott, ha nem mondta volna el utólag, sose tudom meg.

A másodiknál én 20, ő 25. Érdekes volt, először kielégített szájjal, azt jól csinálta, viszont utána amint betette, el is élvezett. Ráadásul, mielőtt betette, akkor mondta, hogy ő még szűz. Ez annyira nem volt jó, nem is lett belőle második alkalom.

2013. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
37%
Sziasztok! Én 24 éves szűz pasi vagyok, van itt lány, aki felavatna? :)
2014. nov. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Azért ez érdekes dolog, hogy ti nők elvárjátok egy pasitól, az őszinteséget. De ha egy ilyen dolgot oszt meg veletek bárki, akkor már kapásból szóba se jöhet nálatok. Mert elítélitek őt ilyen meg olyan okok miatt.

Komolyan gondolkodom rajta, hogy inkább hazudok egy lánynak és túl leszek rajta. Az előttem szólót vajon hány Nőszemély kereste meg?

2015. jan. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Én is szűz vagyok még de szerintem nem mondanám el egyből, max ha nagyon bénán menne a dolog :D
2015. márc. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni előre, hogy melyik lánynak jön ez be, mert akinek nem jön be, annak nagyon nem. Tehát nem érdemes elmondani, csak ha kérdezi. Én nem akarom, hogy szűzként kezeljenek, de ha pont erre figyel fel valaki, akkor megadom neki az alkalmat.

28/F

2015. márc. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Most kkor én is írok :-)

21 f vagyok. Aki szeretne tanítni, írhatna igazán :-)

Nem vagyok szűz, csak baromi tapasztalatlan.

2015. márc. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Én se vagyok már szűz, de nagyon tapasztalt se. Én úgy vesztettem el, hogy nem mondtam meg és csak egy barátommal. Élvezte nagyon :) ő tapasztaltabb volt. De aztán összejött mással. Ezen kívül voltam még egy tapasztaltabb lánnyal, ő is jól érezte magát, együtt is aludtunk, ő is csak barát és messze lakik. Neki se mondtam, hogy ő a második :D

A harmadik lánnyal többször voltam, ott ő volt a szűz, de én se voltam tapasztalt. Elsőre nem nagyon jött össze, túl szűk volt, nem akartam hogy fájjon neki, második-3. alkalommal viszont tökéletes volt ^^ mindketten egyszerre élveztünk el :))

de ettől függetlenül én sem érzem magam tapasztaltnak és jó lenne valaki Budapest környékéről, akivel ismerkedhetnék :) 23/f

2015. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!