Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok nektek mennyit késett...

Lányok nektek mennyit késett miután együtt voltatok a pasitokkal?!?!?!

Figyelt kérdés
Szoval en 2 hete voltam eloszor a baratommal , vele volt az elso , es mar itt lenne az ideje h megjojjon de kesik . Nektek mennyit kesett? normalis valaszokat kerek . elore is koszonom .
2011. ápr. 17. 22:29
1 2
 11/16 anonim válasza:
mi az exemmel 1x-1x gumi nelkul csinaltuk es kesett 3hetet mi is be voltunk szarva...en is nagyon feltem...nem tudtam elaludni ejszakakon keresztul...aztan vettem egy testet - volt es megnyugodtam azta elem az eletem
2011. ápr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
no én fiu vagyok és még nemis feküdtünk le barátnőmmel, annyit tudok hozzáfüzni hogy barátnőmnek az első ujjazás után kimaradt 1... tiszta ideg volt, nemengedte hogy hozzányuljak amig megnem jött... énmeg vártam türelemmel :)
2011. ápr. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Niky emo girl válasza:
1heted de azóta meg szinte napra pontos max néha 1-2 nap +/- pedig előtte eléggé összevissza volt. +most amit látok más válaszolóknál eléggé egyénfüggő szerintem
2011. ápr. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
hath remelem nem lessz semmi gond .. ugy latom eleg sok lanynak kesik ilyenkor .... koszonom a valaszokat .
2011. ápr. 18. 09:38
 15/16 Darcy01 ***** válasza:

Ha védekeztetek és nem szakadt ki a gumi akkor nincs miért aggódnod.

Mi mindig védekeztünk a párommal, de velem is előfordult, hogy késett, és a védekezés ellenére ideges voltam. Az eszemmel tudtam, hogy lehetetlen...ilyen az ember:-)

Egy csomó más dolog is okozhatja a késést, pl. az idegeskedés. Próbálj meg megnyugodni.Vagy vegyél pár száz forintért egy terhességi tesztet(DM, Rossmann), az biztos meg fog nyugtatni.

2011. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
hath szerintem az idegeseg miatt nem jon meg v nem tudom xd . de am csinaltam tesztet es negativ lett :D . szal sokkal nyugodtabb vagyok . koszonom szepen a valaszokat :) .
2011. ápr. 20. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!