Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy csináljam? Nagyon félek tőle

Hogy csináljam? Nagyon félek tőle

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és még szűz.a barátommal egy éve eggyütt vagyunk és mind a ketten ugy érezzük hogy most jött el az idő.én szeretném ha jo lenne de mint már mondtam szüz vagyok és mielött megtörténne szeretném valahogy átszakitani a szüzhártyámat hátha nem fáj annyira és nem akarom öt összevérezni.nem is a sextöl félek hanem attol hogy nagyon fog-e fájni stb.

tudnátok valami módszert amivel átszakithatnám ugy hogy nem fáj? valamint tapasztaltabbaktol szertnék tanácsot kérni hogy mennyire fáj,mijen méllyen van stb.

tudom hogy most bolondnak néztek de nagyon félek tőlle

az értelmes válaszokat elöre is köszönöm


2011. ápr. 10. 18:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. ápr. 12. 16:20
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el a válaszokat, de szerintem korai neked ez az egész szex-téma. Ezt az írásodból, fogalmazásodból, gondolataidból szűrtem le, kislány vagy még ehhez. Én azt javasolnám, várj még, de úgysem fogsz rám hallgatni:)
2011. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!