Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy csináljam? Nagyon félek tőle

Hogy csináljam? Nagyon félek tőle

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és még szűz.a barátommal egy éve eggyütt vagyunk és mind a ketten ugy érezzük hogy most jött el az idő.én szeretném ha jo lenne de mint már mondtam szüz vagyok és mielött megtörténne szeretném valahogy átszakitani a szüzhártyámat hátha nem fáj annyira és nem akarom öt összevérezni.nem is a sextöl félek hanem attol hogy nagyon fog-e fájni stb.

tudnátok valami módszert amivel átszakithatnám ugy hogy nem fáj? valamint tapasztaltabbaktol szertnék tanácsot kérni hogy mennyire fáj,mijen méllyen van stb.

tudom hogy most bolondnak néztek de nagyon félek tőlle

az értelmes válaszokat elöre is köszönöm


2011. ápr. 10. 18:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Az fáj??nekem nem fájt sztem ez egyén függő kinek fáj
2011. ápr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Istenem agy nélkül minek szexelnek, átszakítani magadnak? Miből gondolod, ha mással szakítod át az nem fáj? De ha ennyire félsz, akkor nem kell szexelni.

Egyébként meg egyénfüggő, van aki nem vérzik van aki igen, de nem annyi vér jön, mintha menstruálnál, a fájdalom is egyénfüggő, izgasson fel normális a barátod és legyen figyelmes, bár szerintem te még értelmileg abszolút nem vagy kész a szexre.

2011. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek nem fáj elsőre sem, legtöbb lánynak pedig igen. Van akinek csak picit, van akinek jobban. Nekem eléggé fájt, egy ilyen égő, kicsit feszítő érzést érzel, de túl lehet esni rajta. Javaslom ne te vedd el magadnak, mert ugyanúgy fog fájni, hanem a barátod, mert az romantikusabb, meghittebb, s ha aranyos, kedves fiúd van, akkor kellően felizgat, előtte sokat puszilgat, simiz, s mikor már kezdesz megnyugodni, akkor akár ott lent is simiz, puszilgat, nyalogat. Mikor már nem félsz ujjal is bepróbálkozhat, azzal kellően fel tud izgatni, nedvessé tenni téged és minél jobban felizgulsz, annál nedvesebb leszel és annál könnyebb a behatolás. Nézd. A fájdalom néhány másodpercig tart. De az a gondolat hogy annak adod ezt a különleges dolgot, akit nagyon szeretsz és bízol benne, az nagyon jó érzés, majd meglátod. :)

Remélem a párodnak már van némi tapasztalata és türelme a hosszú előjátékhoz.

Ne félj, ezen minden lány átesik, utána nagyon fogod élvezni, csak nyugodt körülmények legyenek, esetleg ihatsz egy pohárka vörösbort, pezsgőt vagy amit szeretsz oldásnak.

Ez egy normális, rendes válasz volt remélem. :)

36/nő

2011. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Előbbi vagyok a 36/N.

Ja és valami védekezés sem ártana. Mondjuk óvszer, ha nem szedsz tablettát, bár 16 évesen még nem hiszem.

És persze csak akkor feküdj le vele, ha tényleg úgy érzed hogy akarod a dolgot és kívánod őt.

2011. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
66%
hát azt nemtudom megmondani hogy fájni fog-e, de szerintem ha ennyire félsz akkor nyugodtan átszakíthatod valamivel. masztizni szoktál? mert akkor valószínüleg már tudod hogy mi izgat fel. ha nem, akkor először azt próbálgasd egy ideig, aztán majd ha belejöttél próbáld meg vibrivel. ha az nincs akkor fogkefe vagy valami hosszú dolog de mindenképpen tiszta legyen és olyan hosszú hogy ne csússzon fel, mert akkor nőgyógyásznak kell kiszednie... ha feldugod akkor érezni fogod hogy egy idő után nemmegy tovább, sőt még fáj is. picit tudod tovább tolni de aztán "megint visszalöki" az a szűzhártyád. na innentől már a te dolgod hogy átszakítod-e :) figyelj rá hogy nedves legyél, fellegyél izgulva :)
2011. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát szerintem semmiképpen ne magadnak... Most képzeld el mondjuk 5-6 év múlva beszélgetsz a barátnőiddel és szóbajön hogy ki kivel, hogyan, veszítette el a szüzességét, te meg bemondod hogy egy fogkefével :D Jó persze ha feltolsz magadnak egy fogkefét akkor szűz maradsz attol függetlenül hogy átszakítottad a szűzhártyád. De a SZŰZhártyát ezért hívják SZŰZ hártyának mert ahoz köthető hogy aki elveszíti a szüzességét (azaz egy férfi belé hatol a lányok esetében:D)az vele együtt a szűzhártyáját is.
2011. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokta a legtöbb hasznos volt


A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:39

ez volt a legjobb köszönöm szépen!!

kicsit meggyugtattatok

2011. ápr. 10. 19:13
 8/12 A kérdező kommentje:

az biztos hogy védekezni fogunk nem vagyok meggondolatlan hisz 1 évet már vártam

mégegyszer köszönöm

2011. ápr. 10. 19:15
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Ezt a fogkefés baromságot felejtsd el.Semmire nem jó,csak sérüléseket szerezhetsz vele.A fogkefe vastagsága közel sem akkor,mint egy férfi pénisze és mivel a szűzhártya NEM zárt,van rajra nyílás,amin a menstruációs vér távozik,így jó eséllyel fel is tudnád dugni magadnak és az veszélyes lehet,ha eléri a méhszájadat.A szűzhártya nem szakad át,hanem megreped,mégpedig attól,hogy kisebb a nyílás rajta,mint a férfi pénisze.

Attól,hogy mindenféle cuccot dugdosol fel magadnak,még szűz maradsz,ráadásul semmit nem oldasz meg,mivel a tényleges behatolásnál úgyis érezni fogod a dolgot,sőt lehet,hogy még jó pár alkalommal.A vérzés sem biztos,hogy csak egyszer jelentkezik.A saját tapasztalatom azt,hogy kb.2-3 aktusig még volt egy pici vér a lepedőn és kb. 10-15 behatolás még fájt.De mindezek ellenére a világ legszuperebb dolga és éld meg te is úgy,ahogy azt kell.Egy férfivel,akit szeretsz és ne egy fogkefével.

2011. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
82%
hagyd meg inkább neki
2011. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!