Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek az ciki meg gáz h...

Szerintetek az ciki meg gáz h haa van barátom nehány hónapja éss h én nem fexek lee vele, mert én még várni akarok? Perszee felkészültnek érzem magam meg akarom is, csak még azért várni akarok vele.15L/szűz

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 17:55
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
"Húzzál gumit, így is túl sok a hülyegyerek!"
2011. ápr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ijesztő, hogy a "maiak" előbb tudnak szexelni, mint írni...

nem gáz. Érdekelne, a barátocskáidnak miért ilyen fontos

1 - tudni, hogy meddig engeded a barátod

2 - hogy lefeküdj a sráccal...

Néhány hónap szerintem nem elég arra, de úgysem azt fogod csinálni, amit itt mi mondunk. De nehogy már valami haver mondja meg, hogy mikor hagyod magad felszarvazni...

2011. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

pff nemtom ki beszélt idegenekről?

miért ne tudnák irni...?

2011. ápr. 8. 21:53
 14/20 Ixdecske ***** válasza:
100%
nyugodtan várj én 6 hónapig voltam együtt a barátommal le akartam feküdni vele de nem történt meg... azóta elhagyott.. Jó hogy nem adtam oda neki a szüzességem... Mondjuk másnak nem is adnám csak neki mert mostis szerelmes vagyok belé de az más kérdés 15L
2011. ápr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Várj addig, amíg megtanulsz helyesen írni!

Vagyis: várj velee a lefexéssel éss akkor jóó lesz.

2011. ápr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
62%

"pff nemtom ki beszélt idegenekről?

miért ne tudnák irni...?"


Senki nem beszélt idegenekről, az az ezotéria topic.

A te helyedben én nem reklámoznám, ha nem tudNÉK írni....

2011. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
én meg a te helyedben kussolnák...
2011. ápr. 9. 14:16
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

"kussolnák"


Most nem tudom eldönteni, hogy sírjak-e vagy nevessek. Feladom. :'D

2011. ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Igen,felettébb érdekes, hogy még írni sem tudnak rendesen, de már 12 éves korukban elakarják kezdeni a szexuális életüket:D (Jó a kérdező 15 éves , de a tényen nem változtat semmit!). Nem tudom mit kéne tenni az ilyen kis ....-kal valamilyen nevelési célzatú pofon , vagy szigor...


Tanulj meg írni,és magadtól gondolkodni. Nem vagy érett semmire sem még, előszőr nőjj fel!

2011. ápr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Egy lány ártatlansága szerintem az egyik legnagyobb kincse. Csak akkor szabad odaadni, ha már biztosak vagyunk magunkban és a másikban. Egy nőben érték a szüzesség. És gondolom azért cikiznek a "haverok", mert ők már úgymond elvesztették értékeiket és irigyek. (ha lányok az illetők) És hogy is van az a mondás.... Ha ingyen is ad tejet, minek megvenni a tehenet???
2011. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!