Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak, hogy bátrabb...

Mit csináljak, hogy bátrabb legyek, és nyugodtabb?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és több mint fél éve vagyok együtt a barátommal.Nagyon szeretjük egymást, és kétszer-, háromszor próbálkoztunk, és mikor kezdené benyomni, nagyon feszít,szúr és fáj. Első próbálkozásra abbahagytuk. Következő próbálkozáskor próbáltam nyugodt lenni, elengedni magam, de szintén nem jött össze. Legutóbb próbáltam, hogy iszok egy kicsit, akkor biztos jobban elengedem magam nem feszülök meg ott lent sem, nem szeretem az alkoholt, szóval csak egy kis pohárka jägert ittam. Most több ideig próbálkoztunk, próbálta benyomni de már a könnyem is folyt, és inkább abbahagytuk.

Az előjáték mindig meg van, úgy gondolom kellőképp felizgulunk mind ketten, nem tudom min próbáljak változtatni, hogy legyek nyugodtabb. Remélem kapok valami tanácsot, vagy olvashatok tapasztalatot.:)


2011. ápr. 5. 20:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Legyen nagyon türelmes a barátod. Ugyanis minél jobban felizgat, te annál nedvesebb leszel, kicsit tágulsz is és könnyebben becsusszan a kuki, mire azt mondod juj, már kész is. Igen, szar érzés volt nekem is, de átöleltem őt és mondtam hogy ne hagyja abba, tegye meg, mert szeretem és az övé akarok lenni. Még neki folyt a könnye hogy nem akar bántani, fájdalmat okozni, s még én vigazstaltam hogy semmi baj és imádom. :)

Nálunk a hártyát elsőre nem sikerült, másodszor csak félig, harmadszor teljesen és 4. volt hogy nem vérzett, s nem fájt. Ezen túl kell lennünk, ha szeretkezni akarunk. A fiúk meg mázlisták. ;)

2011. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Lehet, hogy egy ideig csak pettingelnetek kellene még és majd ujjazással kellően kitágít.
2011. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.:)
2011. ápr. 13. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!