Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak, hogy bátrabb...

Mit csináljak, hogy bátrabb legyek, és nyugodtabb?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és több mint fél éve vagyok együtt a barátommal.Nagyon szeretjük egymást, és kétszer-, háromszor próbálkoztunk, és mikor kezdené benyomni, nagyon feszít,szúr és fáj. Első próbálkozásra abbahagytuk. Következő próbálkozáskor próbáltam nyugodt lenni, elengedni magam, de szintén nem jött össze. Legutóbb próbáltam, hogy iszok egy kicsit, akkor biztos jobban elengedem magam nem feszülök meg ott lent sem, nem szeretem az alkoholt, szóval csak egy kis pohárka jägert ittam. Most több ideig próbálkoztunk, próbálta benyomni de már a könnyem is folyt, és inkább abbahagytuk.

Az előjáték mindig meg van, úgy gondolom kellőképp felizgulunk mind ketten, nem tudom min próbáljak változtatni, hogy legyek nyugodtabb. Remélem kapok valami tanácsot, vagy olvashatok tapasztalatot.:)


2011. ápr. 5. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
gondolj vami szépre...
2011. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Megtudsz benne bízni?

Nincs neked inkább vaginizmusod?

2011. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A bizalommal semmi gond, nagyon jól működik közöttünk minden, oda vagyunk egymásért.:)
2011. ápr. 5. 20:18
 4/13 anonim válasza:
Velem is pont ez a helyzet, nem vagy egyedül! :) :/
2011. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Írnál privátot?:)


Továbbra is várok válaszokat, tapasztalatokat, leginkább felnőttektől.:)

2011. ápr. 5. 20:30
 6/13 A kérdező kommentje:
egisept@citromail.hu a címem
2011. ápr. 5. 20:37
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem az, ami itt meg van adva, csak azért írtam.:)
2011. ápr. 5. 20:37
 8/13 anonim válasza:
100%

Szia!Én korodbeliként válaszolok.

A fél év kellő idő,bár én kicsit elsiettem,mondjuk nem bántam meg,mind1.

Szóval a fél év kellő idő ahhoz hogy megismerd némileg és tudd hogy megbízhatsz e benne.

Azt írod hogy minden ok.->ha minden ok akkor kívánod őt szexuálisan->fel tudsz izgulni->nem fog a szex gondot jelenteni.

A gond ott van hogy nem tágulsz ki eléggé.

Nem tudom hogy szoktál e maszturbálni,mindenesetre hasznos lenne.

Ha szexre kerül a sor várd meg míg felizgulsz addig a szintig hogy már nem bírsz várni tovább majd gondolj szép dolgokra és a legfontosabb hogy bízz a partnerbe és NE FÉLJ!!!

Lehetséges hogy érzel fájdalmas szúró hasogató érzést de nem tart sokáig,pár pillanat.

És ne feledd van szád ha úgy érzed hogy fáj és nem akarod akkor szólj neki.Biztosan megértő lesz.

Ja és még valami:biztonság mindenek előtt,készülj fel mindenképp!(gondolom nem akarsz jövőre babázni)

Hajrá sok sikert!

2011. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.:)
2011. ápr. 5. 21:33
 10/13 anonim ***** válasza:

Ujjazni szokott a barátod? Egy hosszú előjáték része lehet, először csak egy, aztán két ujjal. Akkor már valószínűleg érezni fogod, hogy fáj-e még vagy nem. Ha nagyon be vagy indulva amúgy is tágul egy picit a hüvelyed.

Legyetek türelmesek és a védekezésről sem feledkezzetek meg.

2011. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!