Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem akar velem beszélni...

Miért nem akar velem beszélni erről a lányom? Többi lent

Figyelt kérdés

szóval van 15 éves lányom és van egy 19 éves barátja. 1 éve vannak együtt. Ugye akkor semmi esély,hogy a lányom még szűz legyen!? Azt mondja nem akar erről beszélni! Pedig tudja hogy nem harapnám le a fejét..hogy győzzem meg .hogy elmesélje hol tartanak? Én csak elvinném nőgyógyászhoz ha már nem szűz meg ilyenek..előre is köszönöm

46/Nő


2011. márc. 28. 23:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azt hiszem előttem már mindent elmondtak mindent.

Valószínűleg kellemetlennek, kínosnak érzi ez a témát megbeszélni az édesanyjával. Valószínűleg, ha nem faggatja megpróbál a barátnőjeként és nem az édesanyjaként beszélni vele meg fog nyílni. Ha nyit felé és ő kérdezhet, akkor ő kérdezni is fog, csak nem szabad erőltetni. Arra esetleg megkérheti, hogy szánjon önre öt percet, hallgassa meg, és ha neki az az öt perc nagyon kellemetlen volt nem hozza fel többet a témát. Ha jól tálalja a dolgot öt perc után lehet feláll és odébb megy, de másnap biztosan észreveszi majd rajta, hogy vannak kérdései amit talán nem nagyon mer feltenni.

2011. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Mondd el neki, hogy nem akarlak egyaltalan megszidni, nehogy azt hidd. Csak kivancsi vagyok, hogy milyen volt? Szeretetbol csinalta? es akkor meselj a te elsodrol. 15/lany
2011. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mesélj neki, ne faggatással kezdd! Én 18 vagyok és mindig szivesen beszéltem meg mindent a szüleimmel, de ők is rengeteget meséltek nekem, nyíltak voltak! Egyébként lehet hogy nem történt még meg, bár a válasza alapján igen...
2011. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Sikerült beszélni vele?
2011. ápr. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nos, miujság ?
2011. ápr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!