Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem akar velem beszélni...

Miért nem akar velem beszélni erről a lányom? Többi lent

Figyelt kérdés

szóval van 15 éves lányom és van egy 19 éves barátja. 1 éve vannak együtt. Ugye akkor semmi esély,hogy a lányom még szűz legyen!? Azt mondja nem akar erről beszélni! Pedig tudja hogy nem harapnám le a fejét..hogy győzzem meg .hogy elmesélje hol tartanak? Én csak elvinném nőgyógyászhoz ha már nem szűz meg ilyenek..előre is köszönöm

46/Nő


2011. márc. 28. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért nem akar mesélni róla, mert fél, hogy eltiltanád a barátjától vagy valami hasonló (mivel valószínűleg már lefeküdtek vagy minden esetre történt már 1-2 dolog) szóval biztosítsd arról, hogy nem megbüntetni akarod, hanem segíteni neki stb.
2011. márc. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ne kérdezéssel, meséléssel indíts. mesélj a te elsődről, stb. hátha feloldódik ...
2011. márc. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Természetesen nem tiltanám el!

Csak megfordult a fejemben hogy esetleg azért nem mondja el ha lefeküdtek mert rossz élmény volt?! szerintetek?:(

2011. márc. 28. 23:50
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem azért,mert 15éves fejjel kellemetlennek érzi ezt az anyukája előtt.Ebben a korban erről még "kínos" beszélni egy szülővel.Ez lehet az egyszerű magyarázata.Nem kell szerintem erőltetni,ha nem akar róla beszélni(egyébként valószínű,hogy megtörtént már a dolog).De arról beszélhetsz vele vallatás nélkül,hogy nőgyógyászati ellenőrzésre nagyon fontos járni,ha valaki szexuális életet él,mondd meg neki,hogy szívesen elkíséred,ha szeretné.Sajnos az ilyen fiatal lányok irtóznak ettől,mert néhány idióta híreszteli,hogy mennyire fáj meg kellmetlen meg őt ne nézegessék...1.semmi fájdalmas nincs benne-ha lenne is,inkább kibírja az ember azt az évi 1 alkalmat,minthogy baj legyen 2.a nőgyógyásznak az a munkája,szóval úgy tekint arra a területre,mint egy kézre...Ha ellenkezne,akkor győzd meg valami ilyesmivel.

21/L

2011. márc. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ennyi idős koromban én is leráztam az anyukámat, hogy "jaj hagyjuk már anyaaa"... és végülis akkor kellett megtudnia amikor már esemény utáni tabletta kellett nekem 1 évvel később :( meg is bántam, hogy nem mondtam el anyukámnak akkor rögtön, és nem kellett volna titkolóznom, és hamarabb szedhettem volna fogamzásgátlót is, vagy vettünk volna gumit.

szerintem ezeket ne zúdítsd rá, mert így végképp nem fog róla beszélni, sőt ha az orvost felhozod még úgyse :S

de ez az én véleményem. szerintem is kezdj el beszélni magadról, a te elsődről, és hátha feloldódik a dolog :) sok szerencsét :) 20/L

2011. márc. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A Te első "élményeidre" fel fog oldódni, de először neked kell nyíltan beszélned ebben a témában!
2011. márc. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire jó a kapcsolatotok a lányoddal, nyilván ha eddig nem igen beszélgettetek ilyesmiről, akkor most kínos lehet neki, sőt elég valószínű hogy az is. Mint előttem is említették, elég valószínű hogy már megtörtént annak, aminek történnie kellett, én most egy kicsit pihentetném a témát. Biztosítsd arról, hogy rád mindenben számíthat, csak segíteni szeretnél neki ha problémája vagy kérdése van, nem eltiltani, büntetni, hiszen tini, természetes hogy elkezdték érdekelni a testi vágyak is. A nőgyógyászt se erőltesd, mindig csak egy kicsit mondj róla, előbb utóbb hozzá fog szokni a gondolathoz. Emlékszem én is iszonyatosan paráztam az első vizsgálatom előtt, de megkértem anyut, hogy ne kísérjen el. Ha nagyon izgulok/ aggódom valami miatt akkor jobban esik, ha a háttérben szorítanak, én meg csöndben nyugtatgathatom magam mély levegőkkel, nem szeretek ilyenkor beszélgetni! :) Ha nagyobb városban, esetleg Budapesten éltek, akkor javasold neki a tinédzser ambulanciákat, ott magával az egész lényével foglalkoznak nem csak egy bizonyos testrészével! :)
2011. márc. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy milyen viszonyban vagytok amúgy. Ha nem is beszéltek egymással, ne ezzel kezdd, ne is csodálkozz!

Valóban érdemes a saját tapasztalataidról beszélni, de nem sokat, hagyd, hogy kérdezzen. Van egy jó szám:

http://www.youtube.com/watch?v=MfcxLI12grA


Mondd meg esetleg, hogy neked ezt milyen szülőként megélni.

(látni, ahogy a pici babája felcseperedett, kamasz lett, büszke vagy rá) Fontos, hogy érezze, nem akarsz tolakodó lenni. kezeld egyenrangú félként. (ha be akarsz menni a szobájába előbb kopogj).

Ha a szex témát tartja csak kínosnak, beszélj a saját kételyeidről, hibáidról, tapasztalataidról, stb. így ő is nyíltabb lesz.

2011. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha igazán jó a kapcsolata a lányával akkor szerintem meg fog nyílni idővel...én 14 éves vagyok és a barátom 19...1 hónapja vagyunk együtt..anyukám kedveli nagyon és énvelem megbeszélte, hogy ha 1 évet együtt vagyunk utána elvisz nőgyógyászhoz és szexelhetünk...Szerintem a lánya már biztosan nem szűz de ezt csak beszélgetés útján tudhatja meg.Jó ötlet szerintem is ha az ön első szexuális élményét hozza fel, így talán megnyílik ő is.
2011. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Ixdecske ***** válasza:
Kellemetlennek érezheti ön előtt és nem biztos hogy lefeküdtek mert lehet tisztelettudó a fiú aki vár a lányra. Én sem merek anyukámmal semmi ilyesmiről beszélni mert nagyon kellemetlen...
2011. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!