Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek korai 13-14...

Szerintetek korai 13-14 évesen pettingelni?

Figyelt kérdés
13 és fél éves vagyok, a barátom 14. Nálunk voltunk tegnap, filmet néztünk. Mikor vége volt a filmnek, a barátom elkezdett "ott" simogatni, én nagyon felizgultam, meg a barátom is. Azután elkezdtük ruhán keresztül csinálni. Nem karunk szexelni még, ne értsétek félre, csak arra lennék kíváncsi, hogy ez nem korai? Nem baj? Nem terveztük előre, csak úgy jött, és annyira jó volt. Szerintetek nem korai?
2011. márc. 27. 21:22
1 2
 11/17 anonim válasza:
46%
Ha neked jol esett es te is akartad,akkor mi akadalya?
2011. márc. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
22%

"13 és fél éves vagyok"


Istenem, az a fél év nagyon öregít ám téged. -.-"


Mellesleg a mai világban már semmi sem korai.

Az én véleményem az, hogy: Igen, nagyon korai.

2011. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon korai...
2011. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
Az én barátom 15 éves és én is nemsokára az leszek. Mi is ezt csináljuk,megbeszéltük, hogy szex nem lesz még egy jó darabig és szerintem nem korai, de semmiképp ne szexeljetek. Élvezzétek ezt, újítsatok rajta, de semmi szex!
2011. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyébként mióta jártok..?
2011. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Ixdecske ***** válasza:
Sztem nem korai ha szexet nem akartok és cs ruhán keresztül akk semmi gondd vele mi is szoktunk néha a barátommal mondjuk mi egy kicsit idősebbek vagyunk de akk is inkább petting mint h elkapjon a hév és szex legyen a visszafolytás miatt...
2011. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezem én, önkielégítés nem korai 13-14 évesen sem, ellenben a petting az?? Szerintem akkor már olymindegy h ez vagy az. Főleg ha komolyan járnak és nem minden nap más simizi az illető tudjukmilyét
2011. márc. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!