Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Korai 12 evesen pettingelni?

Korai 12 evesen pettingelni?

Figyelt kérdés
Nyugi,en meg nem akarok.Csak kivancsi vok h szerintetek korai lenne egy pasival 12 evesen pettingelni?
2008. jún. 15. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Igen, nagyon korai lenne

14-15 évesen talán már elmenne

2008. jún. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Ez csakis az érettségen múlik. Van akinél még 15 évesen is korai.

Lehet hogy van olyan, akinél már nem számítana 12 évesen korainak, de azért ezzel akkoris várni kéne még pár évet, nem maradsz le semmiről.

2008. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem a 16 én már teljesen ok. de ha már 14 évesen az talán ok, de annál korábban ne... Nembiztos, hogy a kellő felelősségtudat megvan.
2008. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
76%
Van akinél nem számít korainak 12 évesen????? Gondolj már bele, 6. osztályos, általánosban!!!!!!!!!!!!!
2008. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ok!Koszi hogy valaszoltatok!De mondom hogy en meg nem akarom!!!!!Szerintem sem kel elsietni!Koszi a valaszokat!
2008. jún. 15. 19:10
 6/8 anonim válasza:
61%
szerintem nagyon korai. 12 évesen testileg, lelkileg is éretlen vagy hozzá, és (ne haragudj hogy ezt mondom), valószínűleg sok mindennel nem vagy tisztában a pettinggel kapcsolatban, épp ezért rengeteg ostobaságot el lehet követni. ráér(sz) még :) (vagy bárki aki 12 évesen akar pettingelni, bár te írod hogy nem akarsz ;) huu ez értelmes volt =D )
2008. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennek azért szintjei vannak, szóval valami 12 évesen is teljesen ok (megfogdoshatjátok egymás hátát, fenekét csókolózás közben, megnyalogathatod a nyakát is) csak arra vigyázz, hogy ne nálad sokkal idősebbel, mert kihasznál mint a fene.
2008. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kosz
2008. jún. 15. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!