Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy hívjam el anyát magammal...

Hogy hívjam el anyát magammal nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 7 hónapja járunk, és szeretnénk lefeküdni. A barátom és én is szüzek vagyunk még. Mindenképp tablettával szeretnénk védekezni, mert ezt tartjuk a legbiztonságosabbnak. Ehhez viszont szükség van az anyukámra, egyrészt mert: a tabletta azért pénzes,és én még nem keresek pénzt, másrészt mert: így nem lesz bűntudatom hogy nem mondtam el. Anyával nem túl közvetlen a kapcsolatunk, nem nagyon beszéljük meg a pasis dolgokat, ezért is olyan nehéz most rávenni magam, hogy beszéljek vele erről... nem tudom, hogy kezdjem! Szerintetek?

18/L


2011. márc. 24. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok de itt egy tipp:

"Szia anya szeretném ha eljönnél velem nőgyógyászhoz." Lehet ezek után még a kapcsolatotok is közvetlenebb lesz.

2011. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

sztem simán mond meg neki. Nem kell körbemesélni.

Anya légyszi gyere el velem nőgyógyászhoz mert...

2011. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát nekem ez nem ilyen egyszerű sajnos:/
2011. márc. 24. 19:30
 4/9 anonim válasza:
92%

Én lányos anyuka vagyok, és ha a lányom ezzel állna elém, elsírnám magam örömömben :)

Ez tudod mekkora tisztelet egy anyának? Szerintem ne félj semmitől.

Finoman úgy adagolnám Neki, hogy: "arra gondoltam, ideje lenne nődokihoz mennem. Eljönnél velem?" valószínű /anyámból kiindulva :D / rákérdezhet, hogy terhes vagy-e? És akkor már megtörik a jég, ott a közvetlen beszélgetés és ott mond el neki, miért akarsz elmenni.



Ügyes vagy! Gratulálok a hozzáállásodhoz! :)

Sok sikert!

2011. márc. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Állj elé, és mondd meg neki. Bár szerintem az is elég, ha megmondod, hogy szeretnél tablettát szedni.
2011. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
mivel mar 18 vagy ezert szerintem nyugodtan odaalhatsz eleje a temaval, egyresz azert mert mar nagykoru vagy,masreszt edesanyad is boldog lesz hogy oszinte vagy vele es nem akarod titokba tartani...sok sikert remelem segitettem:)
2011. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem mázlim volt. mert anyum kérdezett rá...mert nagyon régota együtt voltunk már barátommal.

SOHA nem jött ilyen téma elő. ha a tv ben ment ilyesmi akkor is csak néztük. egyikünk sem szólalt meg.

ő azt várta hogy én kérdezzek rá. mert hogy én tudom hogy mikor van itt az ideje.

én meg nem mertem.

tehát sztem ha nem is volt eddig olyan a kapcsolatotok, nyugodtan kérdezz rá. hisz ha annak nem is örül hogy a "kislánya" le akar feküdni a barátjával,

örülni fog annak hogy: 1: még szűz vagy

2: megbizol benne

3: és hogy okos vagy és védekezni akarsz

2011. márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

19 éves lány

/azota jobb a kapcsolatom anyummal. le tudok már vele ülni beszélgetni ilyenekről is/

2011. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia! én anya vagyok és hidd el egy anya ennek roppantul örülne ez akkora bizalmat jelent egy anyának hogy na. és hogy még nem is kell mondani és tudod mit kell tenned.nagyon tisztellek ezért!Mond azt anyuci van egy barátom ennyi éves szeretném bemutatni .miután megtörtént a bemutatás egy következő alkalommal mondjuk másnap azt mondod anyu szeretnénk ha komolyabbra fordulna a dolog köztünk és szeretnénk szexuálisan is együtt lenni elkísérnél egy orvoshoz ,mert szeretnénk gyógyszerrel védekezni.nem szeretnénk véletlenekre bízni. ezt mond vagy kb ilyen formában.az anyukád örömmel fog elkísérni téged és az sem baj ha barátod is veled tart.vigyázz a fogamzásgátlónak is hatni kell azt majd beszéld meg az orvossal mikor véd már a gyógyszer mennyi idő után. sok sikert.
2011. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!