Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiamat nem tuddom...

Judit20 kérdése:

1 éves kisfiamat nem tuddom kire hagyni de el kell mennem ma a nőgyogyászhoz! Nem fogja le orditani a fejem, hogy visszem magammal?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 07:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális ember megértheti,hogy vannak ilyen esetek.Én múltkor épp így voltam,nem tudtam kire bízni,aztán egyik ismerősöm mégis eljött velem,és eltoligálta,arra a 10 percre.
2010. márc. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Általában megértőek a dokik, ha meg nem akkor se foglalkozz vele.Ha nem tudod kire hagyni, nem tudod.Kell majd várni, vagy időpontra méssz?

2010. márc. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én akárhányszor voltam nődokinál, mindig volt olyan anyuka, aki vitte magával a gyerekét. vidd gyugodtan. ha nem tudod kire hagyni, természetes, hogy viszed magaddal. ezt más is tudja.
2010. márc. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos kell várnom de csak gyógyszert kell iratatnom! De tegnap is elmentem és már nem tudodd több embert fogadni! Remélem ma nem járok igy! Sajnos apa dolgozik nem engedik el a munkahelyről! Nagyszülök meg 280km -re laknak!
2010. márc. 5. 07:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha meg sem vizsgának, akkor nincs gond! Vigyél neki játékot, vagy valamit amivel le tudja foglalni magát. Egyébként nekem az a tapasztalatom, hogy a kisbabásokkal elég toleránsak az emberek. A gyógyszert meg fel tudják írni soron kívül is, úgy is az asszisztens intézi, nem? Minek váratnák végig veled a sor! Amikor kijön, szóljál, hogy csak tabi kell, ennyi! :)
2010. márc. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a 6hetes kontrollra vittem a kicsit. Igaz 3.voltam, nem kellett sokat várni. Mielőtt sorra kerültem volna megetettem a kicsit, és végig aludta a vizsgálatot, a doki is teljesen megértő volt, hogy gyerekkel mentem.

Gondolom babakocsival mentek, bekötöd, adsz neki valami játékot, így ha még meg is vizsgál a doki(ha már ott vagy) akkor sem lesz gond.

2010. márc. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Miért nem kérdezed meg a háziorvosod, hogy kiírja -e?Az enyém kiírta a fogamzásgátlót, amíg szedtem, ráadásul csak felhívtam, hogy mennék tíz perc múlva, és addigra ki volt írva.

/Z/

2010. márc. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kizárt dolognak tartom,h. ezt szóvá tenné a doki. (Az biztos, ha emiatt beszólna a doki, én a fejét leüvölteném.)

Ha nincs kire bízni a gyereket, akkor kénytelen vagy magaddal vinni. Ezt teljesen meg lehet érteni.

2010. márc. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyém még örül is, hiszen nála született a fiam. Bár igaz, hogy sok nehézségen mentünk együtt keresztül, így a szívéhez nőttünk. Mi képeket is szoktunk neki küldeni a neten. A várakozókat pedig nem szokta zavarni, hogy ott van egy baba is. Szinte mindig van egyébként is egy-egy anyuka, aki viszi magával a gyerkőcöt.
2010. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!