Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi tegyek? Bevállaljam?...

Mi tegyek? Bevállaljam? Növelné az önbizalmam?

Figyelt kérdés

20 éves leszek lassan és még szűz vagyok. Az a baj hogy kevés az önbizalmam, de ha több lenne bármikor össze tudnék szedni vkit. Csak sajnos nemigen merek odamenni egy csajhoz.

Haverjaim azt tanácsolták hogy ha elveszteném a szüzességem akkor megnőne az önbizalmam.

Na már most bejövök egy csajnak, aki lefeküdne velem, csakhogy nekem nem jön be. Szerintetek lefeküdjek vele?


2011. márc. 9. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Én 21 évesen vesztettem el, megvártam vele A Kedvesemet:)

Előtte kb ugyanígy lett volna lehetőségem rá, de nem vitt rá a lélek.

Nem tudom, neked mi lenne a jobb, de én azóta se bántam meg h ráhúztam még egy évet.


UI: egyébként ha bejössz neki és lefeküdne veled, akkor ez nem elég mint kezdeti bizalomnövelés ?:)))

2011. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
sztem tedd meg, de mképp keresd többet a lányok társaságát, és beszélgess velük sokat így fogsz rátalálni arra akire vágysz. De ha nem is teszed meg nincs a homlokodra írva hogy nem csináltad még
2011. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem ne tedd meg.

olyannal ne, akit nem kívánsz eléggé.

minek.

2011. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sztem se tedd meg, bár kétségtelenül önbizalmat adna és utánna oda tudnál menni egy csajhoz :)
2011. márc. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elsővel értek egyet.

A csaj járni akar veled, vagy csak lefeküdni? Mert ha kapcsolatot akar, pláne ne használd ki.

2011. márc. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ne feküdj le vele, és ne a lefekvést tekintsd a fiú-lány párkapcsolat alapjának. Az alapja a kölcsönös vonzalom, a bizalom, a szerelem, és ebből következik a szex. Az önbizalmad akkor lesz majd rendben, amikor egy olyan lánnyal fogsz párkapcsolatban lenni, akire büszke vagy, szereted, ő is téged, vagyis boldog vagy valakivel. Ennél nagyobb dolog nem is kell az önbizalomnak. (Én is így voltam anno.) Ha értékes embernek tartod magad, akkor nem fekszel le egy számodra nem is szimpatikus lánnyal, aki csak potenciális farkad lát benned. várd meg, amíg tényleg lesz valaki, akivel lelkileg-testileg boldog tudsz lenni. És hidd el, azt majd a szerelmed is értékelni fogja!

Remélem, tudtam segíteni!

21/l

2011. márc. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

21/l vagyok ismét, az IQ-harcosok kritikáit megelőzve még hozzáfűzném, hogy nyilván én a fiúmmal éltem át mindezt. :)

Sok sikert a párkapcsolatban!

2011. márc. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én is ien voltam....az első alkalommal ugymond megerőszakolt egy lány , de utánna bátrabban mentem oda a csajokhoz és idővel egyre jobban ment...12 lánnyal voltam idáig 2 és fél év alatt....tudom h nem sok de a kezdeti önbizalomhiányomhoz képest fenomenális...

ne halgass azokra akik azt mondják hogy várd az igazit mert ha eljön és 5 éve eggyütt vagytok már és csak vele szexeltél, akkor leszel igazán kíváncsi másra és ezzel összetöröd a szivét és te meg kidobtál öt évet amit tölthettél vna lepedőakrobatikával....

remélem segítettem...

ja és a 12. lány az életemben lett az igazi akivel már 3 éve eggyüt vagyunk...és nem is vágyom már másra,hogy időben kiéltem magam...

2011. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

GeneralCube: Gondolod h mindenkinek célja h "kiélje magát?"

Én pl ha szeretnék vkit baromira nem érdekel h milyen mással.. Hülye egy felfogás h mindenkit meg kell dugni -_-

Kérdező: Ha tuti nem akarsz semmit a csajtól, inkább várd meg amíg találsz olyat akitől akarsz:) szerintem...

2011. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem felfogás kérdése h mindekit meg akar e dugni valaki....

ez genetika....

várni az igazit és csak azért mindent kihagyni természetellenes....nem vitatkozni akarok, de ezek tények.

nem akarok rosszat a kérdezőnek és van pár ismerősöm akik 30-40 évesen "bolondultak" meg és váltak el otthagyva a gyerekeket, pont ienekből kifolyólag .elvettték feleségül az "igazit"...

és sztem az embernek igenis tapasztaltnak kell lennie ahhoz hogy el tudja dönteni a későbbiekben hogy kivel akarja leélni az életét....

2011. márc. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!