Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Baj, hogy eljátszom a szerelme...

Baj, hogy eljátszom a szerelmemnek az orgazmust?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon igyekszik hogy eljutasson a csúcsra. Nagyon élvezem amikor ujjaz, de nem élvezek el, és ezért eljátszom neki, hogy elélvezek.
2011. febr. 22. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mondd el neki de ne úgy hogy megsértődjön hanem valahogy puhán hogy figyelj nagyra tartom az igyekezetedet de még nem volt orgazmusom.pl:D
2011. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Baj, bizony.

Így ő meg lesz győződve, hogy neked jó, és nem is csinálja másképp.

Te meg hiányolni fogod egy idő után, és akkor már kínos szólni, hogy bocs cicám, hónapok óta megjátszom magam, és becsaplak.


Értesd meg vele, hogy neked jó, amit csinál, és szereted is, mikor ujjaz, de kísérletezzetek még ezzel-azzal, mondjuk ingerelje a csiklódat, stb.

Majd rájöttök, hogy mi a legjobb.

De így soha. :(

2011. febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
elég gáz, főleg, ha abból indulunk ki, hogy a jó kapcsolat alapja a bizalom és az őszinteség... másrész, ha nem mondod meg neki, h nem mész el, és mindig eljátszod, egy idő után unalmas lesz, és magaddal is kiszúrsz, mert nem adsz esélyt, h megtanulja úgy csinálni, ahogy neked TÉNYLEG jó
2011. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.... :)

Megprobálok vele őszintén beszélni és remélem, hogy nem fog megsértődni, vagy nem fog neki rosszul esni, hogy eddig megjátszottam..

2011. febr. 22. 12:52
 5/13 anonim válasza:
0%
Szerintem annyira nem gáz, hogy eljátszod, viszont óvatosan mondanám neki hogy mit és hogy csináljon, hogyan szeretném.
2011. febr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Hogy tudod eljátszani? Volt már orgazmusod?

Például lehet h hangosan játszod, és ha igazán elmész nem is vagy hangos.. :) ez furi

Én az ujjazástól nem is tudok elmenni.. Szeretkezzetek egy nagyot és akkor biztos neked is jó lesz.

Kivéve ha tul fiatal vagy még hozzá

2011. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Magaddal szúrsz ki! Pedig lehet másképp is a dolgokat csinálni.Te nem szeretnéd élvezni valóban?Tudod Kommunikáció!!Sok kapcsolat ezen bukik el,elhallgatnak dolgokat,nem beszélik meg, a csaj félremegy mert nem jó otthon a kedves,aki nem is hibás csak a csaj éppen nem nyitotta ki a száját hogy picit másképp csináld drágám! Ha ilyeneket elhallgatsz a párod elől,akivel már le is fekszel,figyelj hogy más fontos dolgokat se hallgass el,mindent megkell beszélni!Ha nem jó a szex az amúgyse lesz hosszú életű.

23L (5éve kapcsban) :)

2011. febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Barátnőm sem tudott elélvezni a kapcsolatunk elején, de meg tudtuk beszélni. Azóta nagyon is :). Ne gondold, hogy a barátod nem szeretne tanulni, főleg ha azzal neked okozhat örömet
2011. febr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kösszi... :))
2011. febr. 22. 16:25
 10/13 anonim ***** válasza:

én s játszom már hónapok óta, és már nagyon elegem van, de már nem merem elmondani.

eddig még csak magamtól volt, azt is csak vísugárral :/

de nagyon szeretem, és nem akarom megbántani.

2011. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!