Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első együtt alvásnál mit...

Első együtt alvásnál mit csináltatok?

Figyelt kérdés

Írd le kérlek a kort amikor tettétek..És hogy mit csináltatok. Nem konkrétan a sex-re gondolok..:) Lehet sima petting..ölelkezés..:)

16/l


2011. febr. 3. 13:14
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"29/N: Hozzátenném még neked is, hogy önigazolás az lesz majd, ha a 25 éves lány, aki 6 éve együtt van a jelenleg 36 éves barátjával, engem szorít majd a karjaival. :)"


Szerintem erről van szó Rómeó...

2011. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, hogy adtam tanácsot se, azon kívül, hogy éljen nyitott szívvel. Leírtam mi történt velem, mert ez volt a kérdés és mert tetszett neki, elmondtam hogy alakult. Nem árt ha tudja, van olyan srác -rajtam kívül is, akivel lehet így is. Ha ez kell neki, majd tudatosabban keres és nem nincs jobb ötlete alapon, legyen amit a srác akar kifejlettel végződik az éjszaka. Ez csak egy variáció a sokból, majd összehozzák a sajátjukat, de ennyi simán elvárható egy skactól, szűz lány estén főleg, akivel én voltam pedig az se volt.
2011. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
29N! A lány azt mondta tetszek neki és hogy már szerinte csak a megszokás miatt van úgymond vele. Igazából nem is, mert kint dolgozik a barátja és hónapok óta nem látta. Nem hiszi, hogy meg tudják beszélni, de amíg le nem zárta nem szeretne harmadikat. Találnék rajta kívül elhiheted, de ha ő kell, nem alkuszok!
2011. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Na emberek! Eléggé eltértetek a tárgytól!
2011. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Áh..*.*

Hát az én barátom annyira édes, minden érdekli, ami velem van, nem fut egyszerre a barátaihoz, neki mindent elmondhatok, imádom, de nagyon, figyelmes, szex után lefáradtunk, ölelkeztünk, csókolóztunk, tentiztünk, aztán reggel arra keltem h nyalogatta fülem meg ilyenek, aztán ágyba kaptam a reggelit, meg ajándékot, na meg Őt. Csodás élmény vele lenni.: )

2011. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!