Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első együtt alvásnál mit...

Első együtt alvásnál mit csináltatok?

Figyelt kérdés

Írd le kérlek a kort amikor tettétek..És hogy mit csináltatok. Nem konkrétan a sex-re gondolok..:) Lehet sima petting..ölelkezés..:)

16/l


2011. febr. 3. 13:14
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
89%

Akkor mesélek valami vicceset! Ment a nagy családi bemutatkozás, és drága jó édesapám, mikor megtudta, hogy a párom nálunk alszik, elővette azt a jó falusi szokást, hogy: Erre iszunk! Meg erre is! Mindezt ismeretlen % házi vajongyümölcs-pálinkával.

Drága párom úgy aludt egész éjjel...

Apukám ezt előadta az esküvőmön is, de leállítottam.

2011. febr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
:D Azért így nem szeretnék járnii:D
2011. febr. 3. 14:35
 23/35 anonim ***** válasza:
83%
Mi négy és fél év után jutottunk el az első együtt alvásig. Szóval 4,5 évvel korábban megismertük egymást az egyetemen, kialakult egy laza haveri viszony. Hol egymást kergettük nem bevallottan, hol más pasikat/nőket (ki-ki ízlés szerint)... Aztán 4 év után megtörni látszott a jég. Egyszerűen csak vonzódni kezdtünk egyre jobban. Jött 1-2 mélyebb beszélgetés a korábbi "szia, hogy vagy"-ok helyett. Végül aztán ránk tört a felismerés, hogy kell a másik, és akkor felgyorsultak az események, és két hét komolyabb randizás után az ágyban kötöttünk ki, ahol aztán nem fogtuk vissza magunkat, mert majd megőrültünk egymásért. Igaz 24 évesek voltunk ekkor.
2011. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
78%
Mint mondtam, nem minden van a kirakatban. A lelkünk legféltettebb kincseihez kell valaki, aki megtalálja bennünk először. Ha már tudjuk, hogy bennünk van, már lehet rá építeni és észrevesszük ki az, aki megérdemli és újra előhozza bennünk és nem is él vissza vele. Ez tűnhet egyeseknek idealizmusnak, de nálam ez működik és ebben hiszek. Szóval fel a fejjel tini szépség és csak bátran! :)
2011. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Kedves vagy:) Honnan veszed hogy szép vagyok?:)
2011. febr. 3. 15:14
 26/35 Fülünyúl ***** válasza:

Azért az önreklám mindig egy kicsit büdös...

Na meg ha ekkora nagy nőcsábász és casanova vagy, akkor miért kell a GYK-n fényezned magad, meg fotót linkelni magadról? Vagy szimplán önigazolás és exhibicionizmus?


29/N

2011. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
70%

Ez egy feltételezés és bók mondjuk. Nem személyes, de kedves vagyok a nőkkel. :)


29/N: Vagyok akkora, amekkora akarok lenni. Látom a mai társadalmat, zombigyártó médiát, marketinget és megpróbálom egy más szemszögből bemutatni a fiataloknak, kérdezőknek a dolgokat. Csak segíteni jöttem, mert én sem vagyok hibátlan, de tudom milyen, amikor nincs aki segítsen, elgondolkoztasson és ha van is, inkább visszahúz, mert nem ért meg! Tudod fontosnak érzem, hogy amit én a padlón töltöttem időt és valóban... a fellegekben is, az ne legyen hiábavaló és anélkül hogy halásznék a segítséget kérő helyett, hálót adjak neki. Nem várom hogy kövessenek, elmesélem és tapasztalatokkal, ha kell érvekkel alátámasztom amit mondok. A kép mutatja, hogy nem a kockafejű, nethuszár vagyok. Azért linkeltem, hogy a kérdezőnek bizonyítsam egyik korábbi állításomat, hogy : nem minden van a kirakatban. Sikerült is, mert nem nézte volna ki belőlem, amiket írtam. Tehát...


Van kérdés?

2011. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Nem voltam kifejező úgy érzem. Azért pattanhatott ki belőlem a szépség jelző, mert tetszett, ami akkor, annak a lánynak is. El mered ismerni nekem, hogy tetszik valami és ez nőies ám! És a nekem szép lány, az elsősorban nőies, nem játsza a mindent megfejtő hatalmaskodó feminin úrnőt. Tudja, hogy egy gyenge nő és mint ilyen, bevonzza az erős férfit. Na! :D


29/N: Hozzátenném még neked is, hogy önigazolás az lesz majd, ha a 25 éves lány, aki 6 éve együtt van a jelenleg 36 éves barátjával, engem szorít majd a karjaival. :) Haladok, de tudom, hogy minden erőmre szükség van a cél eléréséhez, mert hozzá méltónak, csak a legjobb önmagamat érzem, ezért is tetszik. Mondd a következő vélt gyenge pontomat! :)

2011. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
tönkre akarod tenni a kapcsolatukat?
2011. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Előtted író vagyok. Ha oltani akarsz, vedd a ku*va fáradságot, hogy végig olvasd a kommenteket és ha azt látod, hogy a lány "nekem ilyen srác kell" és "engem csak olyanok találnak meg akik csak azt akarják" nyilatkozatokat tett és nem látsz olyat, amiben meglévő, vagy kiszemelt pasiról beszél, akkor akadj le rólam, mert megeszlek élve. Előtted író vagyok te ostoba.
2011. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!