Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első együtt alvásnál mit...

Első együtt alvásnál mit csináltatok?

Figyelt kérdés

Írd le kérlek a kort amikor tettétek..És hogy mit csináltatok. Nem konkrétan a sex-re gondolok..:) Lehet sima petting..ölelkezés..:)

16/l


2011. febr. 3. 13:14
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
ehh, én meg pont fordítva vagyok :) nem találok olyan lányt aki ne lenne k*rva :D ha azt nézem, hogy hány szép lány van, hát azoknak a 98%a hiába szép, egy r*tkes ku*va akit leginkább leköpnék. és sokat kell keresgélni azért a 2%ért akikért megéri sz*pni. ez a helyzet lehet nálad is csak fordítva, sok sikert és kitartást :)
2011. febr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Hát akkor sok sikert..:)pontosan így vagyok.:/ Nem tudom hogy azok akik így jártak..mért nem lehetnek boldogok mért nem találnak egymásra..:)
2011. febr. 3. 13:50
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
amúgy azért beszéltem konkrétan a szép lányokról, mert általában nekik van túl sok önbizalmuk, azt hiszik övék a világ... (persze ennél csak az a jobb, ha egy nem túl szép lánynak van ennyi önbizalma, de azon inkább csak röhögök, nem bosszankodok :D ez persze nem azt jelenti, hogy egy nem olyan szép lányt nem veszek észre, csak mondom, bosszantó, hogy ha az ember belül is normális lányt akar találni akkor a szépek közül lehetetlen válogatni :D)
2011. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
jaja:/ és a kevésbé szép,de normális csendes lányokat nem veszik észre..:S
2011. febr. 3. 14:00
 15/35 anonim ***** válasza:
78%

Vén fejjel úgy fogalmazok, hogy akkoriban nem hódított az MSN meg a facebook, mobilom sem sokkal korábban lett, mint kevésbé eleresztett gyerek. Diákmunkán ismertem meg. Szép és csajosan öltözött volt, de maga fizette. 25 éves barátja volt 1,5 éve, akivel nem volt boldog. Meghallgattam és 2 hónap ismerkedés, munka után hazakísérés, szolid smsezés és a kölcsönös bizalom és vonzalom kialakulása után fogtam csak meg a kezét is. :) Nem ment gyorsan, ezért alakult ki kötelék közöttünk. Szükségünk volt egymásra, én lelkileg úgy mint testileg álltam mellette, nekem pedig ő volt az első lány akiben láttam, amit én érzek iránta. Szép volt. Nem is tudok mást mondani, mint hogy járj nyitott szívvel és tudd, körülbelül mik fontosak neked egy fiúban és csak a szemében higgy, ne a szavában! :)


A fentieket pl. gondolnád róólam? :D [link] Nem minden van a kirakatban. :)

2011. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
zsírtetkó:D
2011. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Simán elhinném rólad;)

De azt nem hogy ilyen félénk lennél:D

köszii a jótanácsokat.:)

2011. febr. 3. 14:08
 18/35 A kérdező kommentje:

tetkó tél jó:) És hány évesek voltatok?:)

Most mennyi vagy?:D

2011. febr. 3. 14:10
 19/35 anonim ***** válasza:
67%
13:23 ; 13:33 vagyok a képen. :) Öregebb vagyok azóta 6 évvel és nem feltétlenül a félénkség vezet, hanem, hogy megőrüljön értem az a lány. :) Jó érzés, meghitt és... soha nem is fért kétség a kielégülésükhöz. :)
2011. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

aztaa namostmár tényleg nemnéztem volna ki belőled:O

ilyen pasikeel*-*

2011. febr. 3. 14:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!