Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Komoly kapcsolatban élek már...

Komoly kapcsolatban élek már lassan 4 hónapja. A párom én én már szeretnénk elveszíteni a szüzességünket. Mikor ezt mondtam anyunak (mivel gyógyszert szeretnék szedni), azt mondta hogy hallani sem akar róla. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14L
2011. jan. 14. 18:02
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Kis csitri, na ne röhögtess! :D Milyen komoly kapcsolat hm? Nekem pl 4 éve van barátom, talán én már joggal mondhatom, hogy komoly kapcsolat. De 4 hónap az SEMMI! Attól még, hogy van melled, és menstruálsz, GYEREK vagy, ha tetszik, ha nem! Én sem íratnék neked fogamzásgátlót anyukád helyében, a "barátodat" meg elküldeném a halál f@szára! Egy 22 éves férfinak több esze lehetne... Nem szereti az óvszert? Végülis, nem neki kell abortuszra mennie, ha baj van...
2011. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Én most mint 14 éves lány barátnőd szeretném adni a tanácsot:Ne feküdj le vele,ha szeret téged,meg fogja érteni.
2011. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Meg eleve többes számban beszél a szüzesség elvesztését illetően.Tehát a fiú is szűz.Gratula.Komoly férfi csak nem a sex terén.hjajjjj kislány...
2011. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha szűz, akkor honnan a fenéből tudja, hogy nem szereti a gumit?

Ja és esélytelen, hogy egy szűz pasi megszakítja az aktust. Néha a 20 éve nemi életet élőknek sem megy...

2011. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen megértelek. Anyud nagyon gonosz, hogy nem engedi, hogy egy náladnál 8 éves pasival kefélgess. Biztosan tök jó fej, felnőtt férfi. Ha anyud nem engedi, hogy tablettát szedj, és a pasid meg nem hajlandó zoknit húzni, dugjatok csak megszakítással nyugodtan. A 22 évesekből szoktak a legjobb apák válni amúgy is. A kisbabák meg aranyosak, és szépek, bár, ha a babafos szagát nem bírod, akkor én elgondolkodnék ezen az egészen.


Meg azon is, hogy mire kell neked 22 éves pasi.. könyörgöm, bazz, 8 évig nem lehet közös jövőtök... Ő dolgozik, te gimibe jársz... ő dolgozik, te egyetemre jársz...


de felőlem nyugodtan dugjatok. Hadd legyek az első, aki gratulál a babához... meg aztán, havi 30ezer gyesből olyan szép fényesen lehet élni...

2011. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
látom, a kérdező is olyan rib@nc mint amilyenek a volt osztálytársaim voltak, akik 14 évesen nagyban sz'pkodták a 20 éves p'csösöket, akik meg csak azért barátkoztak velük mert a saját korosztályukhoz túl nyomik...gratula kislány, ha ennyi eszed van akkor megérdemled az abortuszt...
2011. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
100%
atyaég, NE
2011. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
100%

najó emberek azért ne vaduljunk nem tudom miben segít neki ha elmondjátok mindenféle utolsó ribancnak.

neked meg többet én sem tudok mondani. 4 hónap még nem komoly kapcsolat. hallgass anyukádra tényleg csak jót akar neked. beszélj a pasiddal. ha nagyon nem bírjátok verd ki neki vagy nem tudom .de 14 évesen tényleg nem lehetsz még kész rá se lelkileg se testileg.akármennyire is úgy érzed hogy igen.

én 16 éves vagyok a barátaim nagy része már nem szűz. de szerintem ők is elsiették, sőt volt aki mondta hogy meg bánta. én szűz vagyok és szerintem megéri még várni vele.és tényleg vigyázz ezzel a pasival.remélem megfogadod itt a normálisabb válaszolók tanácsát.

2011. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
kicsit se pedo a barátocskád
2011. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is elég komoly: miatta hozták a pedifilokról szóló törvényeket.

Nem szereti a gumit? A megszakítás NEM védekezés! Azzal terhes leszel! Ennyire komoly...

2011. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!