Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Komoly kapcsolatban élek már...

Komoly kapcsolatban élek már lassan 4 hónapja. A párom én én már szeretnénk elveszíteni a szüzességünket. Mikor ezt mondtam anyunak (mivel gyógyszert szeretnék szedni), azt mondta hogy hallani sem akar róla. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14L
2011. jan. 14. 18:02
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Nem értem miét ne szexelhetnénk. Van már kifejlett mellem és már a mensim is megvan 1 éve. A párom azt mondta, hogy vigyázni fog, ha megszakítás kell.
2011. jan. 14. 18:23
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként azon gondolkozz el, hogy anyukádnak miért lenne jó az, hogy rosszat akar neked. Semmiért, tehát jót akar, te vagy a mindene és azért valljuk be, ő felnőtt ember, sokkal jobban ért az élethez, mint te a 14 éveddel. Anyukámra hallgatnék..

A válaszok sem véletlenül anyukád pártját fogják.

2011. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Ez nem komoly kapcsolat.. bár nm ismerlek se téged, se a KEDVES PÁRODAT.. de innen átlát6ó h arra megy h megdug*jon..

nyisd ki a szemed.. és gondolj arra hogy mivel ő bulizni jár vagy nem vagytok 1ütt folyamatosan ,melletted még más nője is lehet..


ha már dug6nékod van legalább ne egy 10 évvel idősebb pasival.......

2011. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszerű,nekem is van mellem, menstruációm is jó pár éve ettől még nem szexelnék felelőtlenül.
2011. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

ja és igaz, anyukád nem akar rosszat. JÓT AKAR..


elözö voltam 16 /L

2011. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Tul. képpen hiába győzködjük, talán még ma este szét teszi a lábát a srácnak. Meg is érdemled akkor hogy átverjenek.

Szerintem amint megvág téged a srác, dob is a francba!

2011. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Megszakítással szinte biztos hogy terhes leszel..14 évesen ne akard elveszíteni a szüzességedet,várj még pár évet.Szerintem a pasid csak fel akar csinálni,a 22 évesek inkább a saját korosztályukból választanak.De adódik a kérdés:

Biztos,hogy szeret téged ez a srác?

2011. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hiába győzködjük. Te még nem ismered fel azt,ha egy pasi kihasznál.
2011. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Kislány 2 abortuszom is volt mert megszakítással sexeltem.Legalább ne magyarázd meg a dolgokat azoknak akik jót akarnak.De tudod mit?Csináld.Csak mutter nehogy letépje a fejedet ha felkoppintanak,a srácot meg jól eltliltják mellőled.Sok sikert a nemi életedhez.
2011. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ide kérlek, hallgass a tapasztaltabbra! ;) Egy 29 éves nőre. :)


Elhiszem, hogy most szerelmes vagy, és megtisztelve érzed magad, amiért egy 22 éves szerinted "komoly férfi" jár Veled. DE ha ez a férfi annyira komoly, akkor azt is értse meg, hogy egy 14 éves lány még nem szedhet gyógyszert és egy 14 éves lányt SEMMIKÉPP NEM SZABAD KITENNI A TEHERBEESÉS VESZÉLYÉNEK (márpedig a "megszakítás" nagyon veszélyes ebből a szempontból!!!!!!!!)


Összejött egy 14 évessel - akkor vegye tudomásul, hogy ennek bizony vannak velejárói. Ha nem tetszik neki, járjon korabeli lánnyal.


Azt is elmondanám, hogy 14, 15, 16 évesen, szűzen 4 hónap járás nem olyan sok, ismertem olyanokat, akik egy évet vagy még többet is vártak a szexszel.


Gondolj arra,hogy ő az idősebb, így NEKI KELL ALKALMAZKODNIA HOZZÁD és nem Neked hozzá!!!!!!!!!!


Mi az, hogy a gumit "nem szereti"?!

Vágd rá, hogy Te meg a teherbeesést "nem szereted" illetve a kockázatot nem szereted. (És örüljön, hogy egyáltalán lefekszel vele 14 évesen - én nem tenném amúgy, de attól tartok, nem nagyon vagy lebeszélhető...)


Elmondom Neked, nekem trombózishajlamom van, én emiatt soha nem szedhettem gyógyszert. Volt több partnerem, és mindegyikkel óvszerrel védekeztem, és mindegyik megértette, nem "szeretem -nem szeretem" kérdés volt a gumi. A mostani párom azt mondja, akkor sem akarná, hogy gyógyszerrel tönkretegyem a hormonháztartásomat, ha lehetne szednem! Pedig én már nem 14 éves vagyok, mégse várná el a tablettát! Mert SZERET és NEM ÖNZŐ.


Ha szeretnél bármit kérdezni vagy megbeszélni, szívesen válaszolok még. Csak okosan! ;)

2011. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!