Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőmmel hamarosan...

A barátnőmmel hamarosan meglesz az első. Félek hogy vérezni fog. Az elsőnél akkor is vérzik, ha mondjuk nagyon benedvesítem őt (nyalással, ujjazással)? Mennyi az esélye hogy vérezni fog?

Figyelt kérdés

A válaszokat előre is köszönöm.

16/F


2011. jan. 9. 12:26
 1/10 anonim válasza:
Vérezni fog, akármit csinálsz, mert egy erekkel alaposan átszőtt hártyát fogsz átszakítani. Nem tudom, mitől félsz, de ha elájulsz, és jófej, úgyis felpofozgat.
2011. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

amikor először életemben lefeküdtem a barátommal először nyalt és ujjazott, bár álmomban sem gondoltam volna,h akkor fogok életemben először szexelni. nekem nem vérzett, nem fájt, úgyhogy jah szerintem nyald és ujjazd és csak utána..de nem kell tervezni, az volt nálunk a szép, h csak így spontán jött, h na ok, akkor most szex.:)

soksikert!


18/L

2011. jan. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nemkell nagy mennyiségü vérre gondolni

egy pár zsepi v valami sötétebb törölközö és meg is van oldva(:

ezen ne parázz csak izgasd fel eléggé és jó lesz minden(:

sok sikert:D

barátnöd hány éves?

2011. jan. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tessék rendesen védekezni ám
2011. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
-.-'.... Nem feltétlenül kell egy lánynak vérezni az elsőnél! Lehet, hogy a barátnőd szerencsés és nem fog. De még ha fog is vérezni akkor sem halsz bele sem te, sem a barátnőd. Én nem véreztem az elsőnél csak fájt. Izgasd fel jól, és védekezzetek.
2011. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ok köszi a tanácsokat. Védekezni fogunk:)

Egyébként barátnőm egy évvel fiatalabb (15 éves).

2011. jan. 9. 13:47
 7/10 anonim ***** válasza:
ésmivel?
2011. jan. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ésgumival.
2011. jan. 9. 15:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Én véreztem az elsőnél, de nem úgy kell elképzelni, hogy minden tucsogott a vérben. Mi is gumival csináltuk és mikor a végén kihúzta még a gumi sem volt olyan, hanem mikor utána elmentem pisilni...

Dehát minden lány más. Zsepit vagy törölközőt készítsetek oda. Izgasd jól fel és ha mondja hogy fáj neki, de azért elviselhető, akkor állj meg kicsit, hogy legyen a hüvelynek ideje tágulni kicsit. Utána jó lesz.

Ja és tiszta legyen a kezed mikor felhúzod azt a gumit. Bocsi, hogy ilyen aggódós vagyok :D Gondolom te sem akarsz még gyereket :D

Sok sikert :)

2011. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszii szépeen:)
2011. jan. 10. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!