Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, ti hogy/mivel szoktato...

Lányok, ti hogy/mivel szoktatok masztizni?

Figyelt kérdés

párna,tusrózsa,ujjak,uborka..

Mi volt a legmerészebb?


2011. jan. 6. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Én csak kézzel. Nem tudom, hogy maszti-kategória-e, ha használom közben a párom kezét is...
2011. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
76%
újjal amm egyszer az éjszaka közepén arra ébredtem hogy maztizok és már tökre be voltam nedvesedve
2011. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is csak ujjal :D
2011. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nekem az uborka volt a leg extrémebb :D amugy van vibrátorom és azzal.
2011. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Mákdaráló
2011. jan. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

én ujjal soha... :D zavar a nagy körmöm

vibrátorral szoktam, de volt már, hogy semmi ilyesmi nem volt kéznél, mégsem bírtam tovább, na akkor leleményesnek kellett lennem. :D szerencsére találtam egy fém, hosszú kiemelőt. hasznos kis jószág volt

2011. jan. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
88%
előző vagyok... kihagytam a tust. ő a szerelmem. ennyiszer még a pasim sem elégített ki, mint a zuhany alatt a tusrózsa és a vibrátor :D
2011. jan. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

Csak az ujjaim:-) Zuhanyrózsától óvakodjatok, szexológus nem javasolja, túl erős inger és utána a valódi szexben nem lesz elég amit a másik adni tud.

Szerencsére nincsenek a ma trendi karom műkörmeim, szép formás rövider nyírt körmeim vannak, semmiben nem akadályoz:-)

2011. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!