Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok hogyan szoktatok...

Lányok hogyan szoktatok masztizni? Még egy kérdés lent.

Figyelt kérdés
Tudom biztos már vagy 100 ilyen kérdés van itt, de azért megkérdezem. Van-e valami különleges vagy extrém dolog amit imádtok? És a másik hogyha a fiú felakarja venni videóra azt ahogyan szexeltek akkor beleegyeznétek?
2011. márc. 10. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Értelmes lány nem engedi meg. Miért? Senki sem akarja a napiszaron végezni.

Ergo: Aki engedi, az ostoba, mint egy doboz szaloncukros papír.

2011. márc. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
95%

Kedves első válaszoló!

Nálad a pont.

Zárjuk is le ezt az ostoba kérdést.


Kérdezd meg egy lánytól élőben. Egy pofon után megtalálod majd a választ.

2011. márc. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Egy szex kapcsolatban nagyon fontos a bizalom.Ha fölveszitek és ez pluszt jelent, akkor semmi baj. Csak arra vigyázz maradjon nálad a felvétel.
2011. márc. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1, Az ujjaimat használom

2, Nincs

3, Nem egyeznék bele, nem szeretném magam az esetleges szakítás után viszont látni a neten.


20/L

2011. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szivecske98 válasza:
11%

"kedves" 2. válaszoló.

ha valami nem tetszik akkor ne írj semmit.

ha te nem szeretsz msztizni akkor ne.

és ne ajánlgass pofonokat senkinek ha nem is ismeredh... -.-

2011. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Na jó, megesett rajtad a szívem kedves kislányom :)

Íme én hogy csinálom (megjegyzem, hogy a siker sajnos nem garantált, mivel a te tested is más meg az enyém is):


Keresel egy nyugis szobát egy ággyal meg egy párnával, lehetőleg kényelmes legyen. Ne valami matracot húzz elő. Lényeg hogy ne zavarjon senki sem még véletlenül sem meg. Mert úgy nehéz lesz ellazulnod és a dologra koncentrálnod. Első alkalom nem is könnyű mert nem tudod mit vársz a testedtől.


Szépen levetkőzöl. Én bugyiban szoktam csinálni, de te csinálhatod teljesen meztelenül is. Tegyél egy kényelmes párnát az ágyra (akár kettőt is tehetsz egymás fölé). Majd szépen ülj rá a párnára úgy, hogy szétterpeszted a lábaidat és a lábat között legyen a párnád, a térdeit meg az ágyon.


Most jön a lényeg. Gondolj valami szépre ami felizgat téged. Simogasd a melleidet akár a melltartódat is leveheted és kicsit megmarkolászhatod őket. Közben a csípőddel mozogj és dörgöld a puncidat a párnához. Nem muszáj térdelve. Csinálhatod kicsit előre hajolva is miközben a lábad közé fogod a párnát és hozzá dörgölődzöl. Csak érzékien és finoman, elméletileg csiklandoznia kéne miközben csinálod. Ne erősen csináld hanem finoman. Érezni fogod ha felizgultál. Én általában kicsi meleget érzek és megmerevednek a mellbimbóim és a puncim is benedvesedik (a bugyimmal együtt :D ). Ha ez megvan akkor jó úton jársz csináld tovább amíg kellemesnek érzed. Érezni fogod, hogy hogyan kell majd tovább csinálnod, én általában a közepe felé begyorsítok, hogy aztán kellemesen össze húzódjon a hüvelyfalam és elélvezzek. Ilyenkor elönt a forróság lentről felfelé és kicsit mintha nem is a földön lennék, nagyon kellemes érzés.


Nem garantálom, hogy orgazmusod lesz, de azért próbáld ki. Ha így nem megy akkor marad a kezed (tiszta kéz persze). Ahhoz párna sem kell, csak helyezd magad kényelembe és simogasd a puncidat.

2011. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Keresek egy nyugis helyet, lefekszem az ágyra pucéran és ellazulok. Szexi képekre, videókra, jelenetekre gondolok, közben izgatom a mellbimbóimat, és a puncimat simogatom. Mikor nedves leszek, elkezdem ujjazni magamat finoman, néha össze össze húzom a hüvely falamat, hogy tényleg elélvezzek. Nekem be szokott jönni. ;)
2011. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szivecske98 válasza:

akinek megesett a szive a kérdezőn

annak írnék: kipróbáltam a tanácsod és nekem bevált... csak 13 vagyok de jó volt

ha nem veszed sértésnek megkérdezem:hány éves vagy? :)

2011. jún. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!