Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még szűz vagyok. Mindegy,...

Még szűz vagyok. Mindegy, hogy sexpartner veszi el a szűzességem vagy pedig elkezdek ismerkedni egy lánnyal. Akivel késöbb tudok csak lefeküdni? Az is lehet hogy 2-3 honapba is bele telhet.

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még én is szűz vagyok, ha nekem kellene választanom tuti inkább a 2-3 hónapot választanám. Én azt mondom nem az számít hogy ki mikor veszití el hanem hogy hogyan és kivel!
2009. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, *veszíti
2009. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, de ez úgy hangzik, mintha sürgősen meg kéne szüntetned szüzességed állapotát... inkább őrizd még, ha nincs itt az igzai. Dehogy legyen egy "csak szexpartner", hiszen meghatározó lehet az élmény egész életedre. inkább várj!
2009. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha neked ennyire nem fontos egy ilyen élmény akkor nyugodtan menj el és keress egy szexpartnert... Úristen 2-3 hónap!! Voltál te már szerelmes? Mi 10 hónapot vártunk egymásra, és előtte fél évet udvarolt nekem! És nem tűnt sok időnek! Mert szerelmesek vagyunk... De legalább nincsenek rossz élményeim, és nem kell kérdezgetnem, hogy mikor lesz már orgazmusom. De te tudod...
2009. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal veszítsd el, akivel akarod, ezt a döntést már nem hozhatja meg. Érezd jól magad.
2009. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az is lehet hogy 2-3 honap de az is lehet hogy több meg az is lehet hogy nem kellesz a csajnak mint szexpartner lehet csak barátnak kellesz majd dugni meg mással fog ugy hogy rajtadmulik de ha már qurvvvához mész akkorr jot fizess bee aki neked is tetszik és csini és ne sajnáld rá a 20.000 forintot see

neten találsz sok qrváát

2009. jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát erre a kérdésre sokan válaszoltatok.Köszönöm.De ugyérzem nem fontos,hogy elveszitsem.Maradok a 2-3 honaposnál,mert az szerintem komoly kapcsolat lesz.
2009. jan. 28. 19:46
 8/8 anonim válasza:
Hát,ahogy érzed.Nem gyorsvonat ez.Amugy,én qurwáért nem adnák ki pénzt:)))Nagyon sok van,amelyik ingyen is adakozo.
2009. febr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!