Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elso szeretkezesnel ha a pasi...

Elso szeretkezesnel ha a pasi elelvez es en nem erzek semmit az jo vagy roszz? Orulok hogy jol erzte magat velem de en nem sokat erztem. Ez baj?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A pasid nem figyelt oda rád, csak saját magára. Azért valamit érezned kellett volna, ha csak egy kis figyelmet is fordít a csiklódra, pl. Tudja egyáltalán, hogy mi az, hol van és mire való?
2011. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
van egyátalán farka?
2011. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem semmi baj nincs azzal, ha elsőre nem éreztél semmit. :) Én csak szörnyű fájdalmat éreztem, és reménykedtem, hogy minél hamarabb elmegy! Idővel majd egyre többet és jobb dolgokat érzel. :)
2011. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagy baj. Ha igazán odafigyelt volna Rád, akkor érezned kellett volna. Sőt, akkor meg is kérdezte volna, hogy jó- e Neked, és ha megmondod, hogy nem érzed nagyon (mivel gondolom szerelmes vagy, és bízol benne, így elvileg megmondtad volna), akkor próbált volna tenni érte, hogy érezd, és élvezd. Ha a barátod nem így tett/ tesz, akkor nem valószínű, hogy nagyon szeret... Amúgy csak egyféle pózban csináltátok? Miért nem próbálkoztatok többféleképpen, hogy olyat találjatok, ami Neked is jó? Nálunk alapból a barátom folyamatosan kérdezte (mondjuk az 1. 10-15 percben, mikor már az aktus folyt), hogy jó e nekem úgy, és bár az elején nagyon fájt, kis idő múlva elkezdtem nagyon élvezni, mert nagyon gyengéden és figyelmesen csinálta. És sokféle pózban ki is próbáltuk, és így abban csináltuk legtöbbször, ami nekem tetszett. Egy szerető fiú miért ne kérdezné meg a barátnőjétől, hogy jó e neki, egy szerető barátnő miért nem mondaná meg őszintén, hogy abban a pózban nem olyan jó, és ez esetben miért ne próbálkoznának máshogy? Szerintem ezen kicsit gondolkozz el. 20/L
2011. jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
a fiúk szex közben hamarabb élveznek el, mint a lányok, szóval ez részben normális. :))
2011. jan. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
utolsó hozzászólónak üzenem, hogy ez nagyon nem így van. A barátnőm harmadszorra megy el, amikor én először...
2011. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hat probaltuk tobbfele pozban is,es kerdezgette h joe nekem igy meg minden,es tenyleg probalt ram figyelni mindig kerdezett h faje abbahagyuke meg minden.szoval nagyon figyelemes,es megsem igazodok el magamon...
2011. jan. 2. 16:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem sitty sutty megy. Van akinél egy hónap is megvan az összeszokási idő. Szerintem semmi gond csak maradjon meg a figyelmessége és oszd meg vele ha érzed hogy hogy jobb.
2011. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
50%
hány éves a barátod 12? miért nem kényeztet? miért csak magára gondol? az hogy abba hagyjuk-e nem jó kérdés első szexnél? :D mivan neki is első volt? :D első szexnél a lánynak érzékien odafigyelve (a fiu adóvevőivel érzékelni-) hogy mi jó neked és mi nem.. gyűlölöm az ilyen pasikat elmegy aztán helószevasz neked meg semmi kényeztetés, sztem elég b@lf@sz lehet már bocsi
2011. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Az első alkalommal nem kell csodákat várni szerintem.

Kell 2-3 alkalom, hogy egymáshoz csiszolódjatok.

Ha ezután sem érzel semmit, akkor már tényleg gond lehet.

2011. jan. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!