Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek belevihetjük az...

Szerintetek belevihetjük az első előtt a közös zuhanyzást?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok,barátnőm már nem az és úgy beszéltük meg hogy holnap lessz az első szex úgy hogy vacsi utána közös fürdőzés a zuhany alatt,közbe lehet petting,orál is lessz majd köpeny és be barátnőm szobájába ott meggyújtjuk a mécseseket azt utána megtörténik a dolog...én a zuhany miatt azért izgulok eléggé persze szeretném is nagyon mert még teljesen meztelenül nem láttuk egymást és mivel imádom barátnőm illetve nagyon szép és szexy lány így attól tartok hogy elkezdünk a fürdőben vetkőzni és a farkam már úgy fog állni mint a cövek...nem lessz ez a helyzet ciki hogy égbemeredt farokkal állok be barátnőmmel a kabinba?Am ilyenek a fürdőben de inkább a szobában majd mint az esetleges hangok,korai magömlés nem gond?A megfelelő póz az elsőnél a missziinárius vagy a lovagló?Vagy van olyan póz amelyiknél esetleg tovább bírom majd mint fél vagy 1 perc és hasonló idő?Természetesen tudja barátnőm hogy szűz vagyok.

A védelemhez durex love-ot vettünk az jó lessz?

Egyet felpróbáltam csak hogy jó lessz e méret és épphogy jó még hosszban meg vastagságban is az akkor nem csúszhat le aktus közben ugye?Ha bnőmet megkérem majd szépen hogy elősször hogy ő húzza fel nekem a gumit abból nem lehet gond igaz?A kotonhoz ha használunk sikosítót még pluszba milyet érdemes használni?Majd aktus közben mikor érzem hogy elfogok élvezni és gyors leállok majd lassan folytatjuk és ezt 1x2 azt szerintetek megtudjuk csinálni hogy ne élvezzek el vagy érdemes ezt kipróbálnunk hogy összejön vagy sem?Vagy inkább engedjem ki a farkamból a cuccot mikor érzem az orgazmust?

Ezek a kérdéseim fontosak így megköszönném a választ adóknak főleg aki tapasztaltabb ezen a téren!


2010. dec. 30. 02:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

elolvastam, de túl sok a kérdés.:S


am ne izgulj, fogod bírni csak koncentrálj vlmi aszexuális dologra.:) tom vonzó a csaj, de ha nem akarsz leszerepelni..

2010. dec. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Úr isten oO Lány vagyok és szűz de én se izgulok ennyire a dologtól : D Pedig hamarosan el jön az is. Ez csak az első alkalom, szóval még bőven lesz időtök belejönni. Először tuti bénázol majd. De aztán belejöttök : D Sok sikert.
2010. dec. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor a válaszaim a következők:

-Az hogy állni fog hát azzal úgysem tudsz mit csinálni nem bűn nekem néha kevesebb is elég ;) barátnőd is meg fogja érteni. Ha nem túl meleg vízzel zuhanyoztok kordában tudod nagyjából tartani.

-A csajoknak hosszabb idő kell erre légy mindig tekintettel. Előjáték bár a zuhany is része mondjuk ha szeretitek a hülyeséget egy sztriptízt/chip and dale-t is rendezhettek http://www.youtube.com/watch?v=WJ5aNftth5I erre ez a legjobb szám szerintem élvezetes mind2 félnek :P.

-Durex love az egy perfect beginner cotton olyan kezdőknek mint ti tökéletes. Csak ügyelj rá ki ne szakadjon közben illetve fogd be a végét amikor veszed fel ,hogy ne maradjon benne levegő mert sok nagyokos ezt nem tudja és így kap defektet.

-miért ne kérhetnéd meg a barátnődet ,hogy felhúzza a gumit

-síkosítót ,ha a lány elég nedves nem érdekes használni.

-Elsőnek valami ilyesmi pózt tudok javasolni: [link]

-korai magömlés? nos hát ez okozhat némi kellemetlenséget mert a barátnőd is szeretne gondolom legalább 1 orgazmust elérni ez esetben orálisan elégítsd ki.

-Egy jó tanács mondjuk ha sokára akarsz elmenni akkor egyrészt a pc izmok néhai visszafeszítésével (már ha tudsz ilyet) másrészt ,hogy ne a saját élvezetedre figyelj hanem a partneredére és ő a tiedre .(sokan vannak úgy hogy csak saját élvezetükkel vannak elfoglalva " hű de jó hű de jó" aztán meg hű de rövid volt :D )

-Többször elmenni?: lehet ha 1x jól csinálod akkor lehet elég (illetve ha szűz a lány bár ezt nem írtad akkor csak 1x ajánlott),de ha mindkettőtöknek kedve támad akkor miért is ne :P

-Egy nagyon fontos dolog. A férfitől függ az ,hogy mennyire élvezi a 2 fél a szexet kb 65-70%-ban mivel többnyire irányító fél. Ezért mindig magabiztosnak kell lenni és ne is hallgass a másodikra aki magabiztos nem bénázik.

-Ez csak úgy megjegyzésként: Sokszor írták hogy a nők jobban élvezik a szexet mert több fajta orgazmusuk van meg többször mehetnek el ...hülyeség! 1részt a nők lehet többször mennek el de minden orgazmus elérése után egyre kevésbé élvezik illetve a legerősebb orgazmusuk a g-pont sincs olyan erős mint a férfiaké csak ők sokkal érzékenyebbek így viszonylagosan erősebbnek érzik. Másrészt náluk a hüvelyi meg g-pont orgazmust meg kell találni/tanulni nincsen csak úgy. Meg aztán a férfiak is el tudnak többször menni csak tudni kell hogyan kell működtetni ezeket az ún. PC izmokat ezt tanulni kell :). Szóval ha engem kérdeznek akkor azt kell mondjam mindkét fél ugyanannyira élvezi a JÓ szexet fifty-fifty Isten nem szokta rosszul elosztani a dolgokat..

18/F

2010. dec. 30. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát, beszarok, komolyan... :D

Te, utolsó, honnan ismered ennyire a női fiziológiát? Honnan tudsz te ennyit a női orgazmusról? Átéltél már valaha akár csak egyet is az életedben?

2010. dec. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ne aggódj minden jó lesz

nem kell ennyire túlszervezni a dolgot,mert megértem, persz eez lesz neked az első

de arra készülj fel, hogy elsőre valószinüleg elég hamar el fogsz menni,de ez ne vegye el kedveteket, h aa lányak nem ez al első akko rnémi pihenés után 30-40 perc múlva újra állni fog a dákód és jöhet a következő

2010. dec. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Elsőnek tökéletes!


Először is: az lenne gáz ha nem meredne a dákesz.


Másodszor: a zuhany alatt aztán meg lehet ismerni egymást

(mindent nézz és vizsgálj meg jó alaposan , nagyon jó lesz, elhiheted...:P)


Harmadszor: a zuhany közben ő is felfedez téged--> legjobb , hely orálhoz, aztán meg úszik a cucc a

, lefolyóba--> nincs vele gond és utána tovább

, bírod.

Negyedszer: lovaglóban ő irányít és tovább is lehet úgy

, bírni

Ötödször: vissza ne tartsadT :D de amíg áll addig húzd ki

, gumival együtt, pár perc petting és következő

, menet...;)

2010. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Én csak azt nem értem, miért kell előre lebeszélni, hogy akkor holnap ez és ez fog történni...Ha mi annak idején megbeszéltük volna párommal, mikor lesz az első szex, tuti elment volna a kedvem.
2010. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

07:52

-Egyrészt van szám és meg tudom tudtam kérdezni a barátnőmet néhány dologról

-másrészt olvastam róla sokat soha nem bíztam a véletlenre semmit

-harmadrészt még itt a GYK-n is találok néha hasznos infokat.

2010. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok, mennyi tapasztalata van a barátnődnek? biztos segíteni fog, nyugi.

na, sok sikert, no para...

2010. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jaja kössz:)20 vagyok ő 19 és 2 barátja volt eddig így nem hiszem hogy kezdő ami talán nem is hátrány:)
2010. dec. 30. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!