Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy nagyon is tapasztalt,...

Egy nagyon is tapasztalt, mondjuk 20 év körüli fiúnak nagyobb élvezetet jelent amikor egy neki kiszolgáltatott monjuk 16 éves, félénk, kislánnyal csinálja?

Figyelt kérdés
Hogy annyira fél a lány, hogy szinte remeg. és a fiú érzi hogy a lány teljesen védtelen és kiszolgáltaott neki? miért?
2010. dec. 26. 20:09
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

"jó de ő nem csak ki akar használni?"


de, valószínű.

mert ha ugye mikor elmegyek mellette és nem köszön és nem vesz észra, és hónaponta ha egyszer felhív egy gyorsmenetre és utána ha végez rögtön visz is haza és nem is beszélget velem, meg éjszaka kellős közeppén felhív hogy mennyek fel msn-re.és valószínű hogy webkamon "játszani" akar.

mert ha nagy ritkán rám ír, akkor is köszön, és célzás ként felteszi azt a kérdést, hogy " szia baba, rég játszottunk nem, nem kéne?".

ha ez kihasználásnak számít, akkor igen, kihasznál.

2010. dec. 27. 10:21
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
benned egy cseppnyi tisztelet tudat nincs, csak ugy, magaddal szemben?? most itt predikalhatnek az igaz szerelemrol meg ilyesmi mesekrol, de sztem suket fulekre talalnanak, azert annyi kis tartas lehetne benned, hogy legalabb "tudtod nelkul" hasznaljon ki, es ne legyen ennyire vilagos h csak az agyasa vagy...
2010. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:

"jó de ő nem csak ki akar használni?"


de, valószínű.

mert ha ugye mikor elmegyek mellette és nem köszön és nem vesz észra, és hónaponta ha egyszer felhív egy gyorsmenetre és utána ha végez rögtön visz is haza és nem is beszélget velem, meg éjszaka kellős közeppén felhív hogy mennyek fel msn-re.és valószínű hogy webkamon "játszani" akar.

mert ha nagy ritkán rám ír, akkor is köszön, és célzás ként felteszi azt a kérdést, hogy " szia baba, rég játszottunk nem, nem kéne?".

ha ez kihasználásnak számít, akkor igen, kihasznál."


Ha te ilyen férfira vágysz, akkor legyél csak az övé, de meg ne várasd egy pillanatig sem. :D

2010. dec. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
inkább ez, mint a semmi.
2010. dec. 27. 16:02
 25/27 anonim ***** válasza:
A válasz igen.Legalábbis nekem, 20-25 éves fejjel, amilyen tinédzser lányok vannak ma.. De melyik hetero férfiember nem tenné meg, úgy őszintén?
2010. dec. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

inkább ez, mint a semmi."


Gratulálok, díjnyertes hozzáállás. :D Szerintem ne habozz megtenni vele a dolgot ez esetben. :)

2010. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

ez nem így megy. cak uyge szeretem. és ha nem mondok igent akkor azt fogja mondani hogy akkor elfelejtük egymást. nekem meg nem menne. nem az élvezetre értettem azt hogy inkább ez mint a semmi.

henm arra hogy ha ez nincs, akkor semmi sincs már nekem.

2010. dec. 27. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!