Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy nagyon is tapasztalt,...

Egy nagyon is tapasztalt, mondjuk 20 év körüli fiúnak nagyobb élvezetet jelent amikor egy neki kiszolgáltatott monjuk 16 éves, félénk, kislánnyal csinálja?

Figyelt kérdés
Hogy annyira fél a lány, hogy szinte remeg. és a fiú érzi hogy a lány teljesen védtelen és kiszolgáltaott neki? miért?
2010. dec. 26. 20:09
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
ja az előző annak szólt aki azt mondta hogy csak egy éjszakára vágyom.
2010. dec. 26. 20:44
 12/27 A kérdező kommentje:

"engem nem az vonzana, hogy félénk, hanem az, hogy valamiben én vagyok neki az első. (ha az vagyok...) tehát itt nem az a lényeg, hogy ő remeg, hanem az, hogy valami olyan jön neki tőlem, amilyet még nem érzett."

ááá...igen nagyon köszönöm.pontosan erre voltam kíváncsi hogy szexuális és érzelmi töltetű is lehet adolog egy fiú számára. :)

2010. dec. 26. 20:46
 13/27 anonim ***** válasza:
43%
lefeküdtél vele?
2010. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
nem. (még, nem) de elég sokáig elmentem vele ilyen téren.
2010. dec. 26. 20:51
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

és az mit jelent?

egyébként miért csinálod?

2010. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
azért csinálom mert 16 évesen most az előszőr lettem szerelmes, és ez fontos nekem? az annxit jelent hog úgy kezdőött hogy kamon "játszottunk".aztán meg találkoztunk 1x és addig mentünk csak el ameddig kamon lehet. szóval szebben ne tudom leírni ( meg nem is tudom hogy mi rá a megfelelő szó) szóóval csináltuk egymásnak.aztán találkoztam vele még 3x és addig mentünk el hogy már szájjal is csináltuk egymásnak.és a legutolsó alkalommal meg a nála voltunk...egyébként nem tudom hogy miért nem fekszünk le.
2010. dec. 26. 21:16
 17/27 anonim ***** válasza:
Bocs, de egy normális férfi éppen nem azt az érzést akarja kiváltani egy nőből, hogy féljen tőle, hanem ellenkezőleg, azt hogy biztonságban érezze magát mellette.
2010. dec. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
igen. de mondjuk szex közben vagy bármilyen szexuális eggyütlét közben. ha a fiú simogatja a lányt vagy csókolgatja a nyakát. akkor ellehet érni a lány ne féljen.de nem ez a lényeg. hanem hogy a fiúk élvezik-e amikor egy lány olyan.és hogy úgymond "meg kell védeni őt hogy biztonságban tudhassák magukat".
2010. dec. 26. 21:50
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
jó de ő nem csak ki akar használni?
2010. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

igen. de mondjuk szex közben vagy bármilyen szexuális eggyütlét közben. ha a fiú simogatja a lányt vagy csókolgatja a nyakát. akkor ellehet érni a lány ne féljen.de nem ez a lényeg. hanem hogy a fiúk élvezik-e amikor egy lány olyan.és hogy úgymond "meg kell védeni őt hogy biztonságban tudhassák magukat"."


Csak a saját nevemben tudok nyilatkozni: igen, szeretem.

De ez alapján éppen az a lényeg, hogy amikor mellettem van, akkor nem remeg, és nem fél. Meg nem is látszanak rajta a félelem tünetei sem.

2010. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!