Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy nagyon is tapasztalt,...

Egy nagyon is tapasztalt, mondjuk 20 év körüli fiúnak nagyobb élvezetet jelent amikor egy neki kiszolgáltatott monjuk 16 éves, félénk, kislánnyal csinálja?

Figyelt kérdés
Hogy annyira fél a lány, hogy szinte remeg. és a fiú érzi hogy a lány teljesen védtelen és kiszolgáltaott neki? miért?
2010. dec. 26. 20:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%
Nekem biztos nem jelentene semmilyen élvezetet egy remegő csaj. Akkor már inkább egy velem egykorú gyakorlott lány.
2010. dec. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
elképzelhető hogy van ilyen, de akkor a csávó elég beteg.
2010. dec. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Mert egy rohadt beteg állatt, ha rólad van szó ne habozz hanem jelentsd fel!
2010. dec. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

nem beteg állat.csak egy fiú a sulimból. :)

és mivel sem vonzónak, sem szépnek nem tartom magam .csak érdekelt hogy talán akkor a korom és a tapasztalatlanságom vonzza-e. amúgy csak 15-16 körüli lánnyal jön úgy össze egyéjszakás kalandra meg több éjszakás kalandra is. meg barátnői is ilyen fiatalok voltak.de igazából az összes többi ilyen 20 év körüli fiú a suliban ilyen 16 körüli lánnyokkal kezd.szóval ezt én normálisnak tartom.nem betegesnek meg nem is félek tőle.

csak kíváncsi voltam hogy egy lányban lehet-e az vonzó hogy kis félénk meg tapasztalatlan meg szűz és olyan kis szende, nem beszélős. :)

2010. dec. 26. 20:27
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
én ilyent nem tennék meg az fix, ennél 100x több tisztelet van bennem
2010. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
az utolsó mondatod kedves kérdező hogy vonzó-e ha egy lány szende félős.... a válasz: számomra vonzó :)
2010. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 perettyó válasza:
77%

a félémkség vonzó hisz minden férfiban van egy ösztön hogy védeni az eleseteket és szükség van olyanra akit védeni kell.

Én nem tudnék együtt lenni 16 éves lánnyal(20 vagyok)pedig kadt volna ahugom barátnöi között is olyan akiröl nem mondod hogy 16 inkább hogy 20 de szerintem az a legnormálisabb ha valaki a saját korcsoportjából választ magának

2010. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
47%
egy éjszakára biztos bevállal, úgyis csak ezt szeretnéd
2010. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
engem nem az vonzana, hogy félénk, hanem az, hogy valamiben én vagyok neki az első. (ha az vagyok...) tehát itt nem az a lényeg, hogy ő remeg, hanem az, hogy valami olyan jön neki tőlem, amilyet még nem érzett.
2010. dec. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

nagyon nem ezt szeretném. már nagyons okat szenvedtem tőle. meg nagyon őszintén elbeszélgettem vele a =nem létező) szerelmi életemről meg a szintén nem létező szexuális életemről. mondjuk neki köszönhetően már mind2 van. csak a szerelmi dolog az viszonzatlan. de mind1.

szóval egy tapasztalt, érett fiú élvezi mikor egy szűz kislányt bekell törni??!! -.-' :)

2010. dec. 26. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!