Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi volt az a fehér a gumiban?

Mi volt az a fehér a gumiban?

Figyelt kérdés
Ma lefeküdtem a barátommal és mikor kihúzta akkor láttuk,hogy valami fehér van az óvszeren belül.Megkérdeztem,hogy elment e vagy valami de azt mondta,hogy nem és még "működő képes volt" a szerszám.Azt mondta,hogy lehet,hogy keveredett az előváladék a síkosítóval.Szerintetek?
2010. dec. 22. 21:41
1 2
 11/16 anonim válasza:
na látjátok ezért kell védekezni!!!! mert az az előváladék terhességet okozhat mert VAN BENNE SPERMA!!!!!
2010. dec. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Durex volt
2010. dec. 23. 20:03
 13/16 anonim ***** válasza:

*fejbelövi magát.*

SZERENCSÉTLENEK. Az előváladék átlátszó...Szűz f@rkak, meg szűz pin@'k, HÚZZATOK LEGOZNI/BARBIZNI.


B@szki.

2010. dec. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
32%

az a fehér izé a maradék agyatok volt.Szex helyett vegyetek elő biosz könyvet és várjatok a szexel amíg megértitek hogy mi micsoda.


nyomorékok......12-13 évesen basznak azt azt se tudják mi jön a faszból/pinából...DE legalább védekeznek


egyébként valszeg előváladék volt amiben LEHET spermium


lehet lepontozni! 16f

2010. dec. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy az előváladék átlátszó...azért írtam,hogy nem lehet e talán hogy az előváladék és a síkosító KEVERÉKE?!
2010. dec. 24. 08:14
 16/16 anonim ***** válasza:
Spermás előváladék. Legelőbb kellően felizgult tőled.
2010. dec. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!